Jazva na tvári po odstránení znamienka

jelcamt
26. feb 2009

O tyzden ma caka chirurg. odstranenie znamienka na tvari, konkr. hned vedla nosa, uplne vsetkym na ociach. mate neikto taketo viditelne miesto uz po zakroku? ako to vyzera? ja ma uz jednu jazvu po takomto zakroku pri uchu, vyzera to dost napadne a skaredo, ale tam to zakryju vlasy, tak som to neriesila, len neviem ako budem ci nebudem vyzerat ako pejrak, ked budem mat taky isty sram pri nose. lekar mi tvrdi ze ked to budem poctivo natierat a masirovat bude to v pohode, ze sa nerobi ziadny iny postup pri vyberani znamienka s tvare v porovnani napr. s chrbtom, max. sa pouzije tensia nit na sitie. neviem ci si zvyknem na takuto jazvu. napiste ak mate skusenost. dakujem

tini2
10. apr 2013

ahojte,chcela by som sa spýtať, či tu má niekto skúsenosť s vyberaním znamienka na nose-vypalením?Dnes som bola na plastickej chirurgii a doktor mi povedal ze mi znamienka z nosa odstráni vypálením.Ale že injekcia bude dosť bolieť ☹ ale viac sa obávam čo bude potom...či mi neostane veľká jazva a či sa mi to pekne zahojí..má tu niekto skúsenosti? ďakujem

mjmv
24. feb 2016

mam 9rocnu ceru mavelke znamienko pod okom pri nose a neviem ci sa mam pustit do odstranovania abo racej nechat tak ked bola 3 rocna som to skusala a majazvu v strede znamienka chceli to viriesit tak abi mala jednu jazvu ale nevedeli lebo to ma v bliskosti oka a znovu sa do toho nechcem pustit lejzrom sa to neda kvoli oku tak neviem ma niekto skusenosti z vecim znamienkom

bujkova15
14. apr 2016

Mam hrozne obavy mam dost velke znamienko nad perov je to uz nechutne a neviem co mam robit ci radsej laserom alebo ako co je lepsie nechcem priamo nad perov velku jazvu mam ist koznej alebo kam?prosim poraditemi dakujem

misiakkk
15. okt 2016

@bujkova15 neviem teda či je to ešte aktuálne ale najlepšie ti poradí kožný lekár,či laserom alebo chirurgicky rozhodne doktor záleží aj či si mala v rodine nejaké kožné problémy.

bee_1
15. okt 2016

vyskúšaj kokosový olej 🙂 je to zázrak aj na tvar aj na telo a vlasy, býva okolo 7-8 eur ale najdes aj lacnejsie naprilad cez http://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/
tam su vzdy nejaké zľavy, kažopádne viem, že toto pomáha pri dlhodobom používani