Je mi neustála zima

9. máj 2021

Potrebovala by som radu. Už dlhší čas si všímam, že mi je neustále zima. Priateľ má už krátke nohavice, rodina a známi len Max dlhý rukáv alebo sveter no ja stále potrebujem zimný kabát, hrubý pulóver. Je jedno či som vonku alebo vo vnútri. Mám neustále studené ruky, nohy a nos. V noci spím s perinou a 2x dekou no i tak sa budím na to, že mi je zima. Iné zdravotné problémy nemám.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jana_eyre_2
9. máj 2021

Nie si tehotná? Ja som tak zistila tretieho, odrazu mi bývala hrozna zima..

Inak tento rok som taká bola aj ja a bez tehotenstva - ruky, nohy mám studené celý život, inak mi býva na telo vždy teplo, ale túto zimu sa to extrémne zmenilo.. zobrali mi aj krv na štítnu a je vporiadku, tak neviem z čoho to mám..

tomika
9. máj 2021

Pridávam sa aj ja, aj mne je stále zima...

staronova
9. máj 2021

Prave dnes tu bola kdesi diskusia. Vyhugli si Raynaudov syndrom a porovnaj

chiarinka
9. máj 2021

neskúšala si si dať magnézium? mne to trocha pomáha, mám stále studené nohy

staronova
9. máj 2021

@chiarinka lekar na to predpisuje tebokan, lieky s ginkom na prekrvenie. Nie je na to nic. Magnezium nepomoze

autor
9. máj 2021

No úprimne neviem lebo mešká mi 4 dni , ale test som si ešte nerobila keďže som to brala za takmer nemožné (len raz sme mali styk v tomto cykle).
Vo všeobecnosti mi je často zima ale toto je teraz zhoršené, zimbice mám pritom teplu nie a podobne

autor
9. máj 2021

Pritom teplotu nie*

ukulela
9. máj 2021

Nie si chudokrvna? Železa máš dosť?

amelie2017
9. máj 2021

Stitna zlaza, zelezo, tehotenstvo (otehotnela som tiez len pri 1 raze za mesiac), a dalsis dovody. Isto chod k obvodnemu, nie je to normalne.

julka
13. máj 2021

V decembri som bola na kyretazi. Mam 51 rokov. Môžem po 5 mesiacoch riadne krvacat. Trvá to už 4 dní. Riadne ako pri menštruácii?
..

puszomuszo
13. máj 2021

mne pomáha produkt / prášok s L arginínom ak chceš napíš mi a pošlem link priamo na stránku skade si to objednávam aj ja.