Je možné, že sono ukazuje pozostatok tehotenstva 4 mesiace po kyretáži?

anjelik2019
3. feb 2020

Ahojte, dnes som bola na preventívnej prehliadke u gynekologičky. Keď mi robila sono maternice, povedala, že sa jej to nezdá, zle videla, majú niečo asi s prístrojom, lebo debatila so sestričku, že musia volať opravu alebo také niečo. Bola som kľudná, myslela som, že je teda chyba iba v prístroji. Lenže tak dlho ma pozerala, že som sa zľakla a som sa jej pýtala, čije nejaký problém. Povedala mi, že sliznica nezodpovedá tomu dňu cyklu, v ktorom som, že buď je to pozostatok tehotenstva alebo nové tehotenstvo. 27. 9.2019 som mala MA a podstúpila kyretaz, následne po týždni som bola na kontrole, moja Dr. vtedy neordinovala, tá, čo ju zastupovala Dr. Povedala, že je všetko OK . Mate niektorá podobnú skúsenosť? Je možné, aby po vyše 4 mesiacoch až teraz zistili pozostatok tehotenstva? Mám prísť po ďalšom menzese na ďalšie sono.

whatever1
3. feb 2020

@anjelik2019 Od kyretu si mala menzes normálny a pravidelny?

anjelik2019
autor
3. feb 2020

@whatever1 áno, všetko ok, aj po kyrete len slabé krvácanie, rýchlo sa to zahojilo všetko, žiadne bolesti.

anjelik2019
autor
3. feb 2020

@whatever1 menzes pravidelný každý mesiac +-1-2 dní, posledný bol 17.1.2020, nechcela brat ešte krv, lebo je skoro, rozmýšľala som, že si kúpim test, ale aj na ten je ešte asi skoro.

barboritta
3. feb 2020

@anjelik2019 tak teoreticky ak by uz tehotenstvo bolo na sone vidno,test uz urcite ukaze.urob si ho smelo,aj dnes

bebotka
3. feb 2020

@barboritta tak to určite by nebolo na sone vidieť ked posledný menzes mala 17 januára

anjelik2019
autor
3. feb 2020

@bebotka práveže Dr. nevedela, čo vidí, lebo prístroj nebol úplne ok, povedala, že tam vidí niečo, ale nevie, čo, či tehotenstvo alebo pozostatok tehotenstva alebo krv, to ma teda dosť vyľakalo.

bebotka
3. feb 2020

@anjelik2019 ja si myslím, že z tehotenstva predchádzajúceho tam už by nemala nič vidieť, kedže si už mala viac krát menzes, možno sa zbytočne strachuješ a nič tam nie je

anjelik2019
autor
3. feb 2020

@bebotka bodaj by si mala pravdu, no uvidím, čo povie, keď pôjdem po menzes na kontrolu. A či menzes pride🤔🙄.

whatever1
3. feb 2020

@anjelik2019 Mne zistili po 4 mesiacoch ze mam v sebe zbytky po tehotenstve. Tu dobu som ale mavala veľmi nepravidelne krvacanie a aj spinenie s prestávkami, ktore som považovala za ms. Nakoniec som skoncila v nemocnici pre veľmi silné krvacanie. Myslím si ze ak máš normálnu ms tak nebudeš môj prípad, mne potom v nemocnici vysvetľovali že som menštruáciu vlastne nemohla mať, že to krvacanie a spinenie bolo dôsledkom toho všetkého. Držím ti palce nech ti to vyjde.

anjelik2019
autor
4. feb 2020

@whatever1
Ďakujem, ja som nič také ako ty nemala, pravidelne menzes 4-5 dní, mimo cyklus som nekrvacala, ani ne špinila, ale teda naplašila ma včera riadne.

anjelik2019
autor
20. feb 2020

Tak dievčatá, dnes som bola na kontrolnom sone a chvalabohu mám všetko ok, chyba bola v prístroji 🤦‍♀️. Žiadne zbytky tehotenstva, ani nové tehotenstvo, 2 týždne stresu za mnou 😊.