Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Je normálne krvácanie počas dojčenia?

amamicka
14. jún 2015

Ahojte. Je normalne ked dojčim 4 mesiace a stale krvacam? To krvacanie je slabe, iba kvapkam, no niekedy je to viac.. može to byt aj spvosobene tym že sa maternica stale stahuje??? Mate podobne skusenosti?

marcelatje
14. jún 2015

Krvácaš ešte stále od pôrodu? 😨 To teda normálne nie je 🙄 maternica by už mala byť dávno stiahnutá. Kontaktuj svojho lekára

lilimoni
14. jún 2015

4 mesiace normalne nie je 😖 a ak to je slabe nemusi ist o vazny problem ale hybaj na gyndu v pondelok 🙂

katarinamarkova
14. jún 2015

ak sa jedna o obcasne spinenie moze to byt kludne sposobene hormonmi.....ak sa jedna vyslovene o krvacanie, co neustava a prebieha 4 mesiace po porode stale - tam je nieco veeeeelmi zle

esterka1234
14. jún 2015

dobry ja som
mala ties take iste problem do pol roka a vies co mi nato povedal ginekolok
dakto ze vraj aj 1 rok pokial sa tvoje tele vrati do stavo ako bolo pred porodom a tehotenstvom nemusis si stim lamat hlavu ja uz mam 2 rocne decko a chvala boho pol roko co mala mala mi to zmizlo a potom uz normalne 🙂

barboritta
14. jún 2015

Ja som krvácala a spinila striedavo 10 mesiacov. Dr stále že to je z dojčenia ale nakoniec to bola veľká cysta na vaječníku. Chvála Bohu sa vstrebala nakoniec aj sama. Určite choď dať to skontrolovať, normálne to určite nie je. Možno ti ostalo ešte niečo z pôrodu nevycistene

dadulka256
15. jún 2015

ahoj skús sa opýtať odborníka na stránke www.poradnagynekologa.sk

Tu začni písať odpoveď...

Odošli