Je normálne, že som stále unavená?

orchidea89
16. feb 2022

Ahojte, je to normálne ze som stále unavená? Každý deň, už ma to nebaví. Brali mi krv a všetko je v poriadku, nič mi nechýba, čierne kruhy pod očami veľmi mi to prekáža, pretože sa nelicim a vyzerám hrozne.
Vypadávali mi aj vlasy, ale už som si kúpila Revalid kapsule a je to už lepšie. Nevypadavaju mi.

Ja už neviem čo mám robiť, ďakujem za vaše odpovede.

uhnakova
16. feb 2022

Tato tema sa tu opakuje. Odporucam davat si vysoke davky horcika, B komplex a nejake dobre zelezo (nie naraz , ale rozdelit pocas dna, zelezo nie s mliecnymi vyrobkami). Mohlo by ti to pomoct.

mikadooo
16. feb 2022

@orchidea89 mužovi takto zistili štítnu žľazu - endokrinológia, tiež predtým chodil kade tade a nič... Držím palce, určite to má dôvod, nevzdávaj to. On mal také dni, že normálne nevládal vyliezť z postele... Už sme riešili aj, či to nie je nejaká skrytá depresia alebo čo, fakt si doktori nevedeli rady.

A potom sa mu to ešte raz po rokoch zopakovalo, ale slabšia verzia (už bol len stále unavený) to už mal na žľazu lieky, takže tam problém nebol a tiež po dlllllhých pochôdzkach po doktoroch, jedine čo mu našli bol deficit vitamínu D, tak mu nasadili polročnú kúru vigantolom (ten vitamín D stúpa veľmi pomaly a treba pravidelne malé dávky). Postupne sa to zlepšovalo, až kým nebol fit. Teraz dostáva ešte udržiavacie dávky a samozrejme že už si zabúda dať atď. 🤷. Ale zatiaľ je teda fit.

macekovam
16. feb 2022

@orchidea89 skus si dat zelezo..

orchidea89
autor
16. feb 2022

Skúsim a uvidíme co a ako 🙂

zdena1990
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
orchidea89
autor
16. feb 2022

@zdena1990 nie nie som

zdena1990
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hindakus
16. feb 2022

@zdena1990 proboha chod už s tými antivaxerskýmu bludmi niekam...

lenusiatko
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zdena1990
16. feb 2022

@hindakus no teda vieš čo ? Človek normálne odpovedá opýta sa ... Toto čo si ty napísala je podľa teba normálne zobuď sa ... Autorka odpovedala ja to mazem bola to odpoveď pre ňu pekný večer ti prajem

orchidea89
autor
16. feb 2022

Nehadajte sa dievčatá. Véd pani sa ma normálne opýtala, nič viac.

martrle
16. feb 2022

@orchidea89 prosím napus mi môžem ti porozprávať co mne pomohlo

smoulingirl
16. feb 2022

Neprekonala si covid v poslednom čase?

simca_13
16. feb 2022

Chodíš dosť na vzduch? Prechádzky a tak? Piješ dosť vody? Lebo u mňa toto bol problém a tiež veľa sacharidov v strave. Po zmene mi síce trvalo, kým sa z toho telo spamätalo, ale podarilo sa.

orchidea89
autor
16. feb 2022

@martrle idem vám písať

orchidea89
autor
16. feb 2022

@smoulingirl áno, ale ja som to mala už aj ppred tým