Je nutný výmenný lístok ku kožnému lekárovi?

zelwicka21
4. mar 2019

Ahojte, prosim treba na kozne vymenny listok? Vdaka za odpovede 🙂

lucyluv
4. mar 2019

Nie

zelwicka21
autor
4. mar 2019

@lucyluv diky moc 🙂

zuzinapipina
4. mar 2019

@zelwicka21 no ja som napriklad potrebovala, aj moj maly ked sme isli.

alenah31
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
andreasko
4. mar 2019

Urcite ano poyrebujes vlastna nedavna skusenost

diewcatqoo
4. mar 2019

@zelwicka21 Ahoj, my sme nepotrebovali. Ale k vacsine koznych lekarov sa musis tak ci tak objednat, tak ak tam budes volat na objednanie, opytaj sa na ten vymenny listok

lucyluv
4. mar 2019

bola som pred necelými 2tyzdnami a nepotrebovala som, ani zo zákona to nie je nutne

sims4
4. mar 2019

Keď ideš prvý krát tak áno ak už ste boli v tej ambulancii tak netreba, že tam máte založenú kartu u nich 🙂

kukulienka83
5. mar 2019

Netreba ku koznemu

mogaa
5. mar 2019

Záleží ako to majú zaužívané - u nás napr.nie je potrebný výmenný lístok.....ale ak je odborný lekár zamestnancom polikliniky a majú to v interných predpisoch tak si nepomôžeš....

annadan
5. mar 2019

@zelwicka21 ahoj, ku kožnému lekárovi nepotrebujete výmenný lístok ak sa jedná o bežný problém ako je akné , popraskaná koža, červené fľaky. lístok treba v prípade výberu znamienka.

lucyluv
5. mar 2019

@annadan ja som bola práve so znamienkom u neho, ale len na konzultáciu, že čo s ním a lístok nechceli. Ale keby mi ho už idú vybrať to hej, to by mi vypísal lístok

lucyluv
5. mar 2019

@sims4 ja som bola prvýkrát v živote terqz a nikto si výmenny lístok nepýtal. Asi je to fakt individualne

pukavica
5. mar 2019

Podla mna ak ides na kozne po prvy krat, tak by si ten vymenny listok mat mala a potom, uz ked si ta tam tak povediac zalozia, tak uz nebudes potrebovat, aj keby si tam sla napriklad po roku

zelwicka21
autor
5. mar 2019

Vymenny listok podla zakona ku koznemu momentalne netreba. Aktualne nie je potrebny ku gynekologovi, dermatovenerologovi (kozne) a zubarovi. Inak treba. Takze dnes som bez problemov isla bez neho 🙂 ale uvidime, kedy ich nasi poslanci opat schvalia a aj ku koznemu ich budeme musiet vybavovat. Dakujem vam za odpovede.

kikinaj
9. aug 2019

Treba sa cez telefon opytat v ambulancii. Kazdy to na inak.