Je tlak 134 na 78 v pohode?

lauriema
19. nov 2020

Dievcata tlak 134 na 78 v pohode nie? Ale som v strese a pulz 49?tojr normalne?som z toho vystrasena ....

veronikaszabova
19. nov 2020

🤦‍♀️🤦‍♀️

klarissa25
19. nov 2020
simsalabim
19. nov 2020

@lauriema ach, ty by si uz mala zajst k psychologovi...

yoxinka
19. nov 2020

@lauriema
Ty už zahoď ten tlakomer!!!!! Ja mám také pulzy, že by si odpadla z toho, ale nevyvádzam toľko. Čo si furt meráš ten tlak, ktorý máš, mimochodom, úplne normálny???

lauriema
autor
19. nov 2020

@veronikaszabova
@klarissa25
@simsalabim
@yoxinka Povedzte mi nieco na to dievcata,bola som u Mudr.dala mi lieky,ale tak ma vystrasila ze ich neberiem

klarissa25
19. nov 2020

@lauriema ty si strasne mimo, dievča....

yoxinka
19. nov 2020

@lauriema
Akože čím ťa vystrašila a čo ti akože je?

veronikaszabova
19. nov 2020

@klarissa25 suhlasim.
@lauriema uz konecne beries tie antidepresiva?

lauriema
autor
19. nov 2020

@klarissa25
@yoxinka
@veronikaszabova Joj nepiste mi ze som mimo potom sa citim ako odpad nejaky....vystrasila ma lebo mi povedala ze ad zvyknu este pulz znizit,no ja ho mam dost nizky...tak som sa zlakla toho

ledgerka
19. nov 2020

je to normalne, aj tlak aj pulz. Pulz mam vela krat okolo 50, nie je to ziadna tragedia.

veronikaszabova
19. nov 2020

@lauriema prosim ta, fuuuuurt riesis to iste 🤦‍♀️

veronikaszabova
19. nov 2020

Tu si pisala, ze ich zacnes brat. Aku radu cakas, ked si ides aj tak fuuuurt to svoje - merias si stale tlak ako sialena, lekarov nepocuvas, liecbu ignorujes.

https://www.modrykonik.sk/forum/moje-zdravie/mam-kolisavy-tlak-kvoli-stresu/?page=2&scrollto=first

oli18
19. nov 2020

@lauriema Vlastne kvôli čomu si v strese? Veď píšeš, akú máš šťastnú rodinu, milujúceho manžela, dobrú prácu. Kvôli čomu sa trápiš?

yoxinka
19. nov 2020

@oli18
Trápi sa, napríklad preto, lebo jej 9 mesačná malá reve ... 🤷‍♀️ ... nemám problém, vyrobím si 🤦‍♀️

queen_mary
19. nov 2020

Kks, ved mas 3 male deti. Chodit psychologovi nie je hanba. Tak ako sa jeden nehanbi za cukrovku, tak sa netreba hanbit za psychicky problem.

aduskatt
19. nov 2020

@lauriema nestresuj, manžel má pulz 32 a je v pohode

rebekamarcusko
19. nov 2020

Ber antidepresiva. Ja mam zas vysoky pulz a dala mi doktorka aktivizujuce ad. Z toho som mala zas pulz zvyseny. Ale po case si telo zvykne a ani nebudes vediet (fyzicky),ze nejake ad beries a psychicky sa ti ulavi. Keby mam roesit kazdu prkotinu co na sebe zbadam,tak sa uz rovno pochovam

stela01
19. nov 2020

@lauriema rieš stres a zmení sa aj pulz .
Navštívit odborníka ktorý sa venuje duševnému zdraviu 🙋🏼‍♀️

lauriema
autor
19. nov 2020

@ledgerka dakujem za odpoved

lauriema
autor
19. nov 2020

@stela01 to je aky?

lauriema
autor
19. nov 2020

@rebekamarcusko ked ja som chvilku v pohode,myslim si ze vef ux nrpotrebujem ziadne ad a potom sa zacnem kontrolovat ako sialena

lauriema
autor
19. nov 2020

@aduskatt vazne?waw

lauriema
autor
19. nov 2020

@queen_mary Myslis?ved pozri napises len na forum a ako ma davajju dole...ale chapem zasluzim si

lauriema
autor
19. nov 2020

@yoxinka reve?Kde som to pisala....?

aduskatt
19. nov 2020

@lauriema áno úplne vážne, chodí na pozorovanie kardiológovi, raz za rok mu dajú holter a povedia, že zasa za rok kontrola

queen_mary
19. nov 2020

@lauriema no ved sa pozri co riesis..

lauriema
autor
19. nov 2020

@oli18 a vies ze neviem kvoli comu?sama to nechapem...

rebekamarcusko
19. nov 2020

@lauriema no ale si v pohode len na chvilku..vsetko ma preslo az po 1roku a teraz uz neberiem vobec. Ale brala som ich poctivo rok.
Urcite keby ich neberiem,nejsom v take paychickej pohode. Som vyrovanejsia a beriem veci s kludom. Pred rokom by som sa nespoznala.som bola uzlik nestastia a nervov

lauriema
autor
19. nov 2020

@veronikaszabova fakt mi sibe....dakujem za pripimienku tych tem co som uz pizakladala

lauriema
autor
19. nov 2020

@rebekamarcusko a ake si brala,ak nevadi ze sa pytam?