Je to bradavica či kurie oko?

cuci22
5. apr 2019

Ahojte prosim vas co to je? Bradavica alebo kurie oko? Mam to na nohe uz par mesiacov,skusala som naplaste na kurie oka,masticky na bradavice a vobec sa to nelepsi.Boli to a nemozem ani dostupat na to.Chydtam sa na kozne ale nemate niekto skusenost?

neni
4. sep 2020

@katkasav Ďakujem pekne za odpoveď, určite to
vyskúšam.

katkasav
6. sep 2020

@kamitomi Podľa tých fotiek ste toho mali až-až, super, že ste sa toho zbavili. Dcéra mala našťastie len jednu, tiež na nohe a ja sama som bola maximálne prekvapená, že jej Dračia krv pomohla. Inak tá sa dá užívať aj vnútorne a tiež pomáha na imunitu.

katkasav
6. sep 2020

@neni Ahoj, ja som odpovedala “kamitomi”, ale kľudne môžeš vyskúšať Dračiu krv.

kamitomi
7. sep 2020

@katkasav Áno viem, my sme to kupovali kvôli imunite, mladší syn bol často chorý. Užívali to dosť dlho no bolo to ťažké lebo je to hnusné na chuť. Ale fakt mu to nepomohlo. Možno mladšiemu na imunitu áno ale na tie nohy nie. No hlavne že sa toho zbavil, fakt toho mal moc. No odvtedy nič, zatiaľ má nohy v poriadku.

neni
8. sep 2020

@katkasav vďaka za odpoveď, medzičasom som zašla na kožné za inou lekárkou, bola zhrozená keď sa mi pozrela na nohu, takže mi odporučila okamžitý chirurgický zákrok :( no, po tomto som netúžila :(

kamitomi
10. sep 2020

@neni fuuu to je nepríjemné. Ale tak veď keď to treba nedá sa nič robiť. Držím palce nech to dopadne k tvojej spokojnosti.

neni
11. sep 2020

@kamitomi asi s tým už nič nenarobím, škoda len, že to muselo dôjsť až k tomuto štádiu, od apríla som to už mohla mať zahojené aj zabudnuté. Ďakujem pekne za prianie.