Je to možné, že mám 2-3 krát menštruáciu za mesiac?

lucem
7. sep 2011

ahojte mamicky chcela by som sa svami porozpravat a mozno pozistovat nieake odpovede ci je to mozne od porodu teda konkretne od nasadenia antikoncepcie pre dojcacie mamicky som zacala mesacne krvacat 2-3 krat mesacne raz som to mala tak ze som mala 8 dni menstuaciu a po 7 dnoch som dostala znova a dalsich 5 dni sm mlala znova a potom ete aj ku koncu mesiaca som dostala znova teda 3 krat a uz sa mi to nezda normalne tak asi budem musiet zavolat uz doktorke len som chcela pred tym ete vediet ci nemate niektora tiez podobne problemy ,,,,,, tak dakujem za odpovede Jarka

ikke
7. sep 2011

@lucem urcite to nie je normalne, zavolaj doktorke

lucem
autor
7. sep 2011

@ikke no len som zvedava ze z coho to je ale asi z tych tabletiek vsak???

ikke
7. sep 2011

@lucem to ja neviem, moze to byt z tych tabletiek ale moze to byt aj nieco uplne ine, to urci jedine lekar 😔

lucem
autor
11. sep 2011

@ikke hmm dakujemmoc no doktorke som uz volala a povedala ze je to normalne ze tato antikoncepcia je taka ze bud krvacas casto alebo vobec tak sa mi strasne ulavilo......

janinah
12. sep 2011

no mne sa nezdá normálne,že tebe sa táto nenormálnosť zdá normálna/lebo doktorka povedala?/ viditeľne to tvojmu organizmu "nesedí" nehovoriac o tom,že sa takto ľahko dopracuješ k anémii...a druhá otázka by bola ne/vhodnosť takejto antikoncepcie v období dojčenia /dnes lekári tvrdia,že bábetku neškodí,kto si môže byť istý,že toto budú tvrdiť aj o pár rokov,po viacročných skúsenostiach,kedy tieto detičky dospejú....

mimkao
12. sep 2011

súhlasím s @janinah. Rozhodne to neni normálne.

mirusik1989
12. feb 2013

Dobrý den chcela by som sa spýtat čo to znamená ked mam 3 krat do mesiaca menstruaciu....toto mi prebieha už asi 2 mesiac.....tak by som chcela vediet co to znamena dakujem za odpoved Mira

romana345
26. okt 2015

Dobry den.. mam 20 rokov, a uz skoro dva mesiace mam menstruaciu dva krat za mesiac...ked to dostanem mam velmi silne bolesti niekedy sa neviem postavit ani z postele. Mohli by ste mi prosim vas poradit cim to asi bude?

milica313
26. okt 2015
Používateľ milica313 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od milica313.

@romana345 my ti odborne poradit nevieme s tym by si mala zajst k lekarovi