Je to tehotenstvo alebo zdravotný problém?

jasminetea
11. apr 2013

Prosim poradte mi, mam tyzden a pol po mrche a bolia ma prsia strasne- aj pred mrchou aj teraz, stale aj pocas nej a teraz po nej este viac, som zufala lebo ma hrozne bolia , aj take modre zily mam na nich a su o cislo vacsie, nemozem sa poriadne ani hybat a ani sa ich dotknut ☹ ......robila som si vcera dva testy a negativne, nechraneny styk sme mali 12.3. to uz by test ukazal vsak??? neviete co moze byt pricinou??? moze to byt nieco s hormonmi??? prosim o naozaj seriozne odpovede ak ste mali skusenosti. vdakaaa vsetkyyym 😔

soldi
11. apr 2013

@jasminetea moze to byt zvyseny prolaktin. ak to neprejde ani po dalsej menstruacii, tak by som to riesila s gynekologom.

jasminetea
autor
11. apr 2013

@soldi dakujem a mohla by si mi popisat aj blizsie info o tom prolaktine, ci je to bezne u zien ? myslis ze to teda nie je tehotenstvo? vdaka 😔

soldi
11. apr 2013

@jasminetea pokial si mala dva testy negativne, tak je moznost tehotenstva cca 1%

prolaktin je len jedna z mnohych moznosti.
ako som pisala vyssie, pokial to neprejde ani po dalsej menstruacii tak by som to riesila, inak nie. moze to byt kratkodoby vykyv.

anjelicek26
11. apr 2013

@jasminetea - zvyseny prolaktin je ako prirodzena antikoncepcia, niektorym zenam ani nedozrievaju vajicka. Ale je to riesitelne, su aj caje, aj lieky... tehu pri negativnych testoch pravdepodobne nebudes.

jasminetea
autor
11. apr 2013

@anjelicek26 Dakujem upokojili ste ma v celku, lebo teraz tehu nevyhovuje, mame pred sebou stahovanie do Prahy a asi by som to cele aj s miminkom nezvladla ☹ viete ale aj tak mam strach, ked tolko vynimiek je aj tu na fore...robila som si test: woman secret baby, zdal sa mi celkom spolahlivy aj v minulosti ked som nebola tehu, bol spolahlivy...mam strach a moj drahy ma uz druhy den zenie k doktorke a veru dam na jeho radu , bo do dalsieho cyklu nevydrzim.. ☹ miminko sme si velmi priali- no nevychadzalo dlho, a teraz ked sa nam zmenili vsetky plany uplne,mam z nasho velkeho zelania obavy 😢 dufam ze mate pravdu dievcata 😅

tonjadabik2
10. sep 2013

cem sa opytat. ako zacat.. minuly mesiac 2 dni ms.pred ms som mala vysoke teploty dlhu dobu. pred prichodom ms dva dni pred ms mi klesla teplota a prisla ms ale bola len 2 dnova..potom 2 dni nic a potom len trosku na vlozke a zase spinenie..dnes mi mala skoncit..ale len spinim kedze som mala len 2 dni ms.. moja dnesna teplota je 36,7..vraj klasika.. poradite??? dakujem za odpovede

martul
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre