Je toto vred?

21. máj 2020

Ahojte prosim vas je toto vred? Keď potom prejdem prstom, je to úplne mäkké a štípe to. Prepačte za nechutnosť.

nikisvord
5. máj 2021

aj ste si nato nieco davala?videl to lekar?

autor
5. máj 2021

@nikisvord nie nebola som u Dr ani som si nato nič nedala. Ani som to nechytala. Postupne to splaslo. Môjmu muzovi sa robí to iste ale vnútri na stehnách a ten si to furt tlači tak ma celé fialove stehna takze neporadím čo s tým 🙈

vulka
5. máj 2021

Správne si napísala. Púder je hlúposť. Polož na to tampónik s alkoholom. Ak nemáš lekársky, tak zober špiritus zo špajze.

katuskaa2
6. máj 2021

No môžte mať aj abces ja by som s tým šla na chirurgiu môj malý synček také niečo mál museli sme to odstrániť operačné

petko1979
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
petko1979
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sunshine_18
28. feb 2022

Baby to zvykne byt aj z holenia.. Nestresujte hned, natrieť sudocremom alebo stačí prelepiť leukoplastom, zmizne to samé

petko1979
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tomitm69
27. dec 2023

je to forma neaktívnej rakoviny kože ale zdravotníctvo vám to neprezradí treba užívať koloidné minerály s 98% vstrebatelnosou stoja skoro 40e a kozie kolostrum 100% na internete máte stoji skoro 60euro všetko zoženiete na altermedic sk ja som mal to isté len treba prekonať ťažké obdobia kým sa telo adaptuje zmeniť životospávu a krásne to zmizne a nezostane ani jazva