Je tu niekto, kto má výpadky pamäte po chrípke?

mokuska
20. jún 2008

po trojtýzdnovej velmi tažkej chrípke som zostala v soku,lebo mam obcas male výpadky pamate a ani magneticka rezonancia mi nič nenasla ,trva to už skoro rok ale lepsie to nie je,pochodila som vsetkých lekarov a nevedia z čoho to je,mate podobne problemy a napiste mi ako alebo co na to beriete.

denisocka
20. jún 2008

ja mám výpadky a volám to laktačna demencia 😀 , a predchádzala ju tehotenska demencia 😝

ale nie,to asi budeš mať ine,čo 😖

gucz
20. jún 2008

denisočka aj ja mám laktačnú demenciu, aj keď už pol roka nekojím 😀

mokuska
autor
20. jún 2008

mile mamicky,toto nesposobuje hormon ale stres,ktorý mame vsetci v tomto uponahlanom svete.su veci medzi nebom a zemou ,ktoré ani najlepsí lekar nevie vysvetlit.takže patram dalej.

nippa
20. jún 2008

mokuska ja som nastupila tento rok do prace a zistila ze mam vypadky pamate...este aj kolegina sa na mna smeje ze musi si pamatat aj za mna....pred tym som bola studentka a nic take sa mi nestavalo(samozrejme ak neratam ze niekedy som zabula kde som co dala)...myslim ze je to asi stresom, mam blaznivu koleginu z ktorej ma ide niekedy poradit...ona si vsetk berie tak osobne(co sa tyka prace) ze sa z toho casto zosype a zbytocne sa nervuje...potom sa to prenesie na mna a ja samozrejme pridem domov bez nalady a unavena....takze zisti ci ta nieco netrapi , moze to byt aj v podvedomi ze si to neuvedomujes

gucz
20. jún 2008

no ja som to nemyslela v zlom s tou laktačnou demenciou. Ja som mávala výpadky pamäte aj predtým, kolega mi hovoril gubka (rybička), lebo tá si vraj pamätá len 5 sekúnd. No neviem, mne pomáhalo aj pomáha, že si všetko dôležité zapisujem (termíny k doktorom, ale trebars aj čo mám kúpiť). Z lekárskeho hľadiska Ti neviem bohvieako poradiť. Skúšala si používať ginko bilobu v nejakých tabletkách? podporuje prekrvenie mozgu aj zlepšenie pamäte.

halienka
20. jún 2008

Ja som začala mať výpadky pamäte tiež z práce a z toho že som mala toho strašne moc a myslím si že mozog jednoducho začne separovať, lebo by toho tolko nezvládol. No to mi došlo až neskôr, keď som z práce odišla a zlepšilo sa to. Inak Gucz radí dobre, ginko biloba by mohla pomôcť, takisto možno vitamíny skupiny B podporujú obnovu nervov, ktoré sa možno poškodili pri tej dlhotrvajúcej chrípke. 😉

annika
20. jún 2008

Ahojte! ja mám tiež od tehu tie výpadky, teraz ešte kojím dvakrát za deň... Myslíte, že to bude z toho???? Ja sa už fakt bojím od seba samého, lebo minule som nevedela, kde som dala peniaze, a bolo z toho dosť veľa, dvanásťtisíc, tvrdila som, že ja som ich nemala v ruke... Potom som ich našla v mojej skrini.... Bože, kedy sa to zlepší???

denisocka
20. jún 2008

gucz-ja tiež zapisujem a potom zabudnem kde je lístok 😀

mokuska
autor
20. jún 2008

ginko bilobu som skusala ale aj tak nic,asi by som potrebovalamesiac vypnut,dat deti a manzela k svokre alen spat a spat to by bola parada,ale da sa to.Teraz mam hrozu z toho ako decka dva mesiace zabavim,aby neboli same doma.nastastie mame babku.

denisocka
20. jún 2008

ja som jeden čas jedla lecitin,ale to som ešte nebola v horemenovanej demencii, a jedol ho aj manžel-vtedy ešte frajer 😝 no a akoináč,začal zabudať,šak chlapi,viete-večne maju vyhovorky a stále vraví že to osprostel z toho lecitínu 😀 takže baby pozor 😀

deina
20. jún 2008

Nejake ine symptony nemas?

Na mna akosi ginko neucinkovalo, skor ten lecitin. 🙂

gucz
20. jún 2008

ja si väčšinou napíšem zoznam do obchodu, potom ho zabudnem doma a nakúpim bez neho. A keď prídem domov, zistím, že mi ešte aspoň 5 vecí chýba, no čo kto nemá v hlave, má v pätách.

michaela5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz