Je vyblednuté znamienko nebezpečné?

gledis
29. okt 2011

Ahojte dnes som čítala že znamienko ktoré vybledne je nebezpečné, ja mám také na brade.Teda neviem či je to znamienko.Najprv to bol hnisavý pupák, ked som to vytlačila zahojil sa ale časom mi to tam stmavlo a vyzeralo to ako materské znamienko potom zase po čase mi to vybledlo ale zostalo to vypuklé ako znamienko ale skôr to vyzerá ako podkožný tukový vačok.Nemáte s tým niekto skúsenosť lebo som sa fakt dnes zľakla a asi hneď v pondelok letím na kožné.

maznacik007
29. okt 2011

nemas absolutne dovod stresovat ani sa hned hnat na kozne... existuje skala ABCDE na hodnotenie materskych znamienok... skus si ju pozriet na nete ... ale ked si to mala povodne len pupak tak ako podla mna neni o com... zbytocne podla mna robis paniku...

gledis
autor
29. okt 2011

@maznacik007 no našla som to abcde a nič na to nesedí tak ma to trochu ukludnilo ale asi tam aj tak pojdem lebo mám na tvári ešte jedno také čo vystupuje a vždy si do toho zabrdnem hrebeňom alebo mi moja malá do toho zaškrabne radšej to dám vyrezať lebo ja sa hrozne takýchto vecí bojím a minule som bola na kožnom s takou hubou na chodidle čo som chytila na kúpalisku a doktor mi na chodidle našiel taký flak ani som si ho ja nevšimla a on že to je znamienko a na chodidle nemá byť tak si mám naň dávať pozor a mňa skoro vykotilo 😀