Jedenie po operácii krčných mandlí

vikcura9
21. mar 2020

dobrý deň už som 11 deň po operácii. A chcela by som sa vas opytať či mohla by som jesť už normalne aj špagety a podobne. Bolesti mam menšie už na to si davam Mig 400 a pomaha mi. V utorok som krvacala takze mi robili v nemocnici znova zakrok a od zakroku mam už 4 deň.. Ale normalne jedavam mäkku stravu. Niekto poradiť či môžem špagety jesť a podobne?

jaskolka
21. mar 2020

Skus si dat na začiatok pár, ako to pôjde, či nebude bolieť to, alebo ci nebude sa ti zle hltat. Špagety sú mäkké, nemalo by nič zlé byť, zase nie je to popcorn, alebo tvrdý chlieb 🙂

maja170
21. mar 2020

Ja napíšem moju skúsenosť. Synovi hneď na druhý deň po vybratí krčných mandlí dali jesť piškoty aj vianočku,aby mu to v hrdle škriabalo,aby sa nevytvorili chrasty,lebo ak sa utvoria chrasty tak to zvykne krvácať. Tak ja si myslím že špagety kľudne možeš.

janinah
21. mar 2020

môžeš

janinah
21. mar 2020

ale vyživova hodnota špagiet nulová,lepšie by bolo mäso po kúskoch,zelenina.....

vikcura9
autor
21. mar 2020

@jaskolka a neviete prosím kedy sa davaju povlaky alebo to biele proste z tych ran dole?

eriksonka1234
21. mar 2020

@vikcura9 tie povlaky samé odídu, len si s tým nič nerob, ja som ich tam mala dosť dlho

akinom0077
21. mar 2020

@vikcura9 / mozes pokial sa na to citis

jaskolka
22. mar 2020

@vikcura9 je to granulacia, keď sa hojí tkanivo, odíde to samo, netreba nič s tým

vikcura9
autor
22. mar 2020

@jaskolka a zmrzlinu tu by som mohla nie?

jaskolka
22. mar 2020

@vikcura9 môžte 🙂. Inak voľakedy to vraj aj dávali povinne ľuďom po vybratí mandlí

vikcura9
autor
22. mar 2020

@jaskolka dobre ďakujem vam moc za rady