Jedlo a sprcha po operácii krčných mandlí.

vikcura9
24. mar 2020

dobrý seň už som 14 deň po operacii stale mam trošičku nejake menšie bolesti ale už normalne jedavam. Kedy už môžem jesť uplne všetko ? a kedy sa môžem osprchovať teplou vodou?

janinah
24. mar 2020

jesť teraz,sprcha teraz,niečo ste asi zle pochopila....

vikcura9
autor
24. mar 2020

@janinah ako zle pochopila?

lenicka777
24. mar 2020

Sprchovat sa môžeš normálne teplou vodou ved to s tým nemá nič spoločné a jest pokiaľ ti chuti a zvládaš prehltat tak kľudne jedz co ti ide na chuť 🙂

janinah
24. mar 2020

@vikcura9 len po operácii v prve dni tak 3-4 sa neodporúča príliš teplá sprcha ani umývanie vlasom,potom už áno,si dlho po operácii,môžeš všetko

vikcura9
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janinah
24. mar 2020

@vikcura9 kúpeľ nie je to,čo rýchla sprcha....bola som orl sestra,tých pacientov som poúčala roky,tak viem,o čom píšem....

vikcura9
autor
24. mar 2020

@janinah aha tak ja som to inak pochopila. No dobre ďakujem teda

sunny8
24. mar 2020

Len pár dní po opke možno 2-3, nejesť tuhé jedlo a nesprchovat sa teplou vodou .. neskôr už áno .. moja dcéra mala operáciu v piatok a už v pondelok normálne jedla .. sprchovala som ju len narýchlo aby jej voda netiekla do uší lebo jej robili aj myringotomiu ..

vikcura9
autor
24. mar 2020

@sunny8 a vlasy tiež normalne už môžem? lebo som čitala že po 14 dňoch by som ešte nemala vlasy si umývať

sunny8
24. mar 2020

@vikcura9 fuha Tak dva týždne nemyte vlasy 😱 .. ale jasné určite už mali byť dávno umyte

vikcura9
autor
24. mar 2020

@sunny8 Ja som si chcela ale väčšinou čo som sa pytala čo mali operovane mandle krčne že tiež si až neskôr umyli vlasy tak ja som nevedela vôbec či mam alebo nemam. Lebo ešte v stredu minulu mi krvacalo to a robili mi znova zakrok a totalne už som nevedela že kedy si mam tie vlasy umyť... 4 noci som bola nevyspata čo 4 krat som utekala na pohotovosť kôli krvacaniu. Ale tak už viem ďakujem

sunny8
24. mar 2020

@vikcura9 lepšie by teda bolo ak by ti niekto iný umyl aby si hlavu nepredklanala dopredu.