Jedna noha je užšia ako druhá

matafri
28. apr 2019

Zdravim Vas zienky. Boli ma chodidlo (kost pod velkym palcom ) niekedy sa to prenasa aj na velky palec alebo klenbu. Bolesti trvaju uz cca 10 mesiacov. V tom mieste mam aj cerveny flak ktory sa za tu dobu vobec nezmenil je stale rovnaky. Vsimla som si ze lytko na nohe ktore ma boli je tensie, ked som to zmerala je to rozdiel -2cm.od druhej nohy. Co to moze byt? Bola som uz aj u ortopeda na koznom na neurologii a nikde mi nikto na nic neprisiel.neprisiel len ze to

korunka1
28. apr 2019

O "dne" žiaden doktor neuvažoval?

matafri
autor
28. apr 2019

Mam vysetrenu kys mocovu opakovane a vysledky stale dobre.

korunka1
28. apr 2019

Tak to neporadím....pre odľahčenie....pri pitve to zistia 😀🙄

nika3136
28. apr 2019

@matafri
Lýtko môže byť tenšie aj z toho, že pri bolesti tak nohu nenamáhaš a váhu prenášaš na tú druhú nohu 🤔
Robili ti aj rtg či tam nemáš napríklad nejaký výrastok z kosti?

matafri
autor
28. apr 2019

@nika3136 ano robili mi aj rtg vraj je vsetko v poriadku. Ta bolest je trvala aj v noci si ju niekedy uvedomujem a da sa povedat ze miernej intenzity len občas silnejsia ze pokryvam ale inak si myslim ze sa moja chôdza nezmenila.

nika3136
28. apr 2019

@matafri krvné testy ti robili? Či máš všetky hodnoty v poriadku, cukor a podobne

puticka7
29. apr 2019

hmm neviem, no ja by som mozno este skusila vymenit doktora, lebo nie je podla mna mozne, aby si mala taketo problemy, da sa povedat, ze dlhotrvajuce a nemalo to ziadny dovod, ze preco sa take deje

katarinamarkova
29. apr 2019

@matafri možno blblé....ale odfotíš si tú boľavú nohu? ten fľak?

matafri
autor
29. apr 2019

@puticka7 keby som bola len u jedneho doktora...ale ja som to uz konzultovala s viacerymi a nikto nic nevie povedat preco je to tak? Ale chcem obijst druhe kolo ortopeda a kozne ake uz u inych doktorov . Mozno sa niekde posuniem.

lenska
24. feb 2023

@matafri ahoj,ako si dopadla s nohou?