Jednorázová žiletka vs. Holiaci strojček a Epilátor

steffi50
20. nov 2018

Ahojte, chcem poradit, pouzivam jednorazove ziletky, mam aj strojcek kde sa nastavuje bud epilator, alebo holiaci strojcek,ale akosi niesom spokojna ani s jednym ani s druhym, rozmyslam nad kupou strojceka, kde sa menia hlavice, nakolko jednorazove su po jednom, dvoch holeniach nepouzitelne ... mate niektora s niektorym vymennym strojcekom skusenosti ?

17juraj17
20. nov 2018

@steffi50 Urcite Gillette. Bud Fusion alebo Mach3. Na tie damske s.r . Fusion je vacsi a taky trosku neobratny ale zase pekne rychlo holi a Mach3 je taky obratnejsi a dobre sa cisti . K tomu si nechaj od Jeziska najezit IPL epilator a mas pokoj😉

krystofkal
20. nov 2018

Mne sa páči teraz, čo je tá lumea, to by som chcela, len keď som videla tú cenu, tak asi by ma mrzelo dať toľko peniažkov za to. Mám klasický epilátor, ale to nie je nič pre mňa, neustále mi po tom zarastajú chĺpky, čiže som sa vrátila k jednorázovým 🙂

17juraj17
20. nov 2018

@krystofkal Ked prepocitas ten pocet zableskov tak je to na cely zivot (daju sa kupit aj nahradne lampy) a v tom pripade mi to pride ako dobra investicia. Ak sa pozriem aj na cenu nahracnych ziletiek tak sa to mozno aj v nakladoch vrati.
No a ked sa ti nezda cena mas pisat Jeziskovi ako moja zena😉

krystofkal
20. nov 2018

@17juraj17 to je možné, len naraz mi to príde ako dosť veľká investícia. Neviem začínam byť nejako žgloš, jak mi roky pribúdajú 😀
Ježiško by ma vypoklonkoval keby pozrel, čo to stojí 😀 😀 😀

17juraj17
20. nov 2018

@krystofkal Tak na splátky bez navysenia. Dnes to uz je vcelku bezna sluzba. 50 polozis a 9x po 50 a je to. Ber to tak ze to je pre vsetkych. Ty budes mat menej prace a drahy nebude mat odrete lica 😀😝

sandra151
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kassandra25
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kellypiu
21. nov 2018

@kassandra25 len celkovo pri depilovani je casto problem, ze chlpky zacnu zarastat, ja s tymto problemom bojujem ☹ je pravda, ze je to dlhodobejsie riesenie ako so ziletkou, ale ked zacnu zarastat chlpky a este sa aj zapalovat to je pre mna konecna

abriela
21. nov 2018

na laserovi epilator potrebujes strasnu trpezlivost. Poznám ludi co ho maju, tak ako aj ja, ale zatial nepoznam nikoho, kto ho aj použil viac ako 2 či 3x. Je to neskutocna piplacaka.

leniel
21. nov 2018

Mam Gilette Venus, som v podstate spokojna, nohy uz roky depilujem... po tych rokoch je tych chlpkov ovela menej, a nemam ani so zarastanim taky problem... len treba fakt aspon kazde 2 tyzdne si na to najst cas... teraz mi obe nohy zaberu max 15 min

galioska
22. nov 2018

@steffi50 neboj zainvestuje dobra investicia a hlavne nemusis casto ako so ziletkou, mne odobne to vyhovuje viac nemam vyrazky atd... uz 25 rokov pouzivam vynenila som 3 za ten cas aj to len preto kebo dom chcela novsi, bsetky stale funguju😀

nufiatko
22. nov 2018

@17juraj17 teraz sa da Lumea kupit s polovicnou zlavou na Shell cerpacich staniciach . Ale treba zbierat karticky na zlavu , muz povedal v praci a za tyzden uz ich bolo doma 10 . Lumea tam vyjde 270 € cca 🙂 tiez nad tym rozmyslam .

maru21
22. nov 2018

.

laki
22. nov 2018

@nufiatko ja ju už mám doma 😉

nevestickaaaa
22. nov 2018

Za seba zatiaľ môžem najviac odporučiť depiláciu cukrovou pastou. Robia to v salónoch, no dá sa aj doma, ale na doma to pre laika veľmi nie je, podľa mňa. Nie je to rozhodne lacná záležitosť, ale chĺpky nezarastajú, rastú oveľa pomalšie a tenšie. Ja to využívam primárne na leto, lebo vtedy mi zarastajúce chĺpky vadia extrémne. Vydržalo mi to cca 6 týždňov, kedy som musela oholiť alebo ísť opäť na depiláciu. Chĺpky mám tmavé a dlhé.

tinak25
29. nov 2018

Odporucam depilaciu voskom v salone. Mala som klud na mesiac.

krystofkal
6. dec 2018

@17juraj17 haha vlastne by som mu urobila službu, vlastne to robím pre neho 😀 Ty normálne ma na to namotáš ešte viac!