Kam na pohotovosť?

15. júl 2021

Mamicky mam teplotu 38.7,kojím... Zápal prsníka to nie je... Neboli ma... Strašne ma bolí hlava, svaly, celé telo... Teplota začala zimnicou....poboluje ma dole v podbrusku iba na jednej strane... Nemám vôbec chuť jesť... Proste cítim sa hrozne, potim sa tak ako nikdy ... Cez víkend som mala hnisavý výtok a som 5 týždeň po sekcii... Rana vyzerá byť pekne zahojná... A výsledok z výteru z pondelka, doktorka mi povedala po telefóne príďte si preň, potrebujete antibiotika, vasa gynekologicka vám musí predpísať ... Bohužiaľ moja gynekologicka ma dovolenku a sama s 5 týždňovým bábätkom nepôjdem 30 km na aute s teplotou po výsledok... Moj prišiel teraz z práce, môžme ísť ale neviem ci na interné na pohotovosť alebo na gynekológiu...?

nerko
15. júl 2021

Ahoj, ja ked som mala problem po porode, tak som isla do nemocnice rovno na gynekologiu. Nech to dobre dopadne ✊.

lusyc
15. júl 2021

Na gynekológiu, dnes.

martina1201
15. júl 2021

Tam kde si bola prvýkrát a nech ti rovno aj predpisu ATB keďže má tvoja dokina dovolenku. Riešiš to tu už 4 deň minimálne a furt ti píšeme to isté. Utekaj na pohotovosť gynekologickú. Nechápem ako takto môžeš otáľať. Čakáš kým skončíš v nemocnici a dieťa ostane doma s manželom a prestanes kojit? Už tu bola nejedná taká mamička čo musela ísť do nemocnice a preto skončila s kojením..... Alebo kým tvoj problém bude taký veľký že viac detí mať nebudeš môcť?

janinah
15. júl 2021

v dnešnej dobe mailov a mobilov stačí trochu ochotná a schopná sestrička a výsledok ti pošle,následne si vybavíš telefonicky recept s gyn.dr.....volaj tam ráno,nech tie atb už zajtra máš...ale lepšie by bolo ísť teraz rovno na gyn.ohotovosť a urobiť sono brucha a odbery,uť ti tu písala aj dr.gynekologička

kkovacovak
15. júl 2021

Ak máš problém od víkendu tak na pohotovosti budú z teba nadšení. Toto je problém ktorý si mala riešiť už skôr s gynekológom. Toho tvojho určite niekto zastupuje. Ak už teda nie je zajtra možnosť nikam ísť tak choď na gynekologickú pohotovosť.

autor
15. júl 2021

@kkovacovak v pondelok som bola v nemeocnici na gynde a doktorka ma vysmiala, ze co tam chcem, ze to je normalen, ze bolieť ma bude aj polroka a ja jej nato ale doteraz ma nic nebolelo ani som nevedela, ze som mala sekciu... A urobila mi výter.... Od rána som im 5x volala a dvíhla az na obed sestrička ani nie doktorka a ze mam si prísť po výsledok a ist za svojou... Bolo pred 12.oo.... A az teraz prišiel moj z prace

abbey1
15. júl 2021

Tak chod ráno späť do tej nemocnice. Vysvetlíi situáciu, dajú ti výsledok i recept.

tykat
15. júl 2021

Podla mna na gynekologickú pohotovosť, do nemocnice, chod teraz. Teplotu si asi v pondelok nemala ani bolesti svalov, hlavy. Ak som dobre pochopila si v sestonedeli, za mojich pôrodov sestonedielky patrili do nemocnice (ak mali problémy).

kkovacovak
15. júl 2021

Ak si mala v pondelok len bolesti tak je normálne že ťa poslali preč. Ak si začala cítiť zhoršenie tak rovno ísť k dr. Choď tam teda zajtra. Pokiaľ by ti bolo fakt zle tak by si si našla spôsob aj dnes. Musíš sama vedieť či to zvládaš alebo nie.

autor
15. júl 2021

@tykat ved aj teraz to tak je ale ta krava ma. Zjazdila, ze co tam chcem

abbey1
15. júl 2021

A čo chceš počuť? Bílá si už na tej pohotovosti? Alebo idete ráno s manželom?

mmoonna
15. júl 2021

Choď na pohotovosť, nechápem na čo čakáš. Máš asi nejaký zápal. Ja som mala po pôrode zápal maternice, to nie je žiadna sranda. Už si tam mala byť!

autor
15. júl 2021

@mmoonna bola som nic nevidel, po pozeral zo sonom, podla neho vsetko ok... Mam si dat zajtra u obvodného crp....z jeho stránky je vraj vsetko ok... Ze mam inde zapal v tele alebo koronu

autor
15. júl 2021

@abbey1 bola som dnes, vraj vytok je bežný hnisavy ale podla neho je všetko ok, ze sa pekne vsetko stahuje.... Pozeral so sonom aj s rukou vyšetroval... Aj prsníky mi vysetril, ze ten zápal bude inde v tele nie gynekologicke... Ze ci ma nebolia oblicky, lebo vraj zvykne bolieť v podbrusku, ked niekto ma problém s močenín a ja som posledný týždeň anj nevnímala velmi močenie...

autor
15. júl 2021

@janinah sono brucho aj rukou ma vysetril dnes pan doktor na pohotovisti, vraj vsetko ok... Pekne sa stahuje.
A crp mam si dat urobiť u obvodného... Lebo nemal sestričku a musel utekat na komplikovaný pôrod... Tak som povedala, ze dam si odbery u lekára mojho, keďže nic gynekologicke to nie je a toto co mi vyslo z výteru, je bezny bacil, ze to maju aj zeny co nerodili, neboli tehotné... Ze nemusim antibiotika... Tak neviem, ci ta co som s nou riešila po telefóne brala drogy ci co... Takže problém bude inde.... Mozno mam koronu, preto ma boli cely človek... A plus tie teploty a bolesti hlavy

janinah
15. júl 2021

Určite pátrajú ďalej.horucky po pôrode sa musia identifikovať.ja som skoro zomrela pre sepsu po pôrode kvôli abscesu vo vagíne.tiez som mala "šťastie" na neschopnú dr.ktora to nezistila a ďalší dr. O tri dni ma okamžite bral na sálu a ATB trojkombinacia....takze nenechaj to len tak