Kardiostimulátor

mo215
29. mar 2021

Prosím velmi pekne o radu,o skúsenosti 🙏 môj ocko ma ísť teraz v stredu do nemocnice,majú mu dávať kardiostimulator, ma 61 rokov, prosím kto ho má,veľmi mi pomôžete, ako to prebiehalo ako ste sa cítili....proste všetko čo môžete, aspoň ma troška ukludnite, ďakujem za každú odpoveď,veľmi sa bojím

leskovael
29. mar 2021

Daj si do lupy kardiostimulator, sú tu už diskusie o tom

mo215
autor
29. mar 2021

@leskovael áno práve tam čítam ďakujem,no ešte že bude mat niekto nejaké info ale dakujem

miriam_s
29. mar 2021

@mo215 našej babke dávali v auguste, robili to v Prešove na Kardiologii, tiež sme sa obávali, ale hodinu po zákroku už bola na izbe a v podstate normálne s nami komunikovala, bola len trošku oťapená... Toto nie je náročný zákrok, a doktori čo to robia už to majú v rukách...

mo215
autor
29. mar 2021

@miriam_s ďakujem za odpoveď,každá takáto správa ma poteší a upokojí, hlavne sa bojím ako to prebieha čo sa všetko môže stať a podobne ale na také radšej nemyslieť.ďakujem krásne za správu 🙏

jaass
29. mar 2021

@mo215 ahoj, moja mamka bola v novembri na operaciu, davali 3komorovy. Priebeh operacie bol velmi tazky a zdlhavy. Operacia sa musela rozdelit na 2x, pretoze mamka bola velmi narocny pacient :( ale moja mamka ma aj ine zdravotne problemy.
Budem na vas mysliet, aby vsetko dobre dopadlo 🍀