Každodenná bolesť hlavy

basula30
16. feb 2015

Denne ma v poslednom obdobi bolieva hlava..ked som bola na neurologii povedali mi že nevedia prečo a ja som už z toho zufala..brat pomaly kazdy deň tabletku od bolesti nie je riesenie..najhorsie je este to že malu este kojim..aj ked malinko no este áno...má niekto podobne bolesti hlavy? Z coho by to mohlo byt..ďakujem..🙂

anketkarka
16. feb 2015

@basula30 mna tiez bolela velmi hlava a u mna to podla mna boli hormony, lebo ked prisla prva mrcha po porode, ked som zacala menej dojcit, tak to prestalo.

el6
16. feb 2015

nemoze to byt z chrbtice? tlak mas ok? inak v rodine mame migreny viaceri a vie ich ovplyvnit aj strava...

ivetlo
17. feb 2015

Ja by som vybehla k dobrej fyzioterapeutke, masáž, cvičenie na chrbticu stavec po stavci. Môžeš mať niečo jemne zablokované a už je problém na svete. A dojčenie k tomu vie pekne dopomôcť.

pakes
17. feb 2015

Opis ako ťa ta hlava boli? Pulzujuca bolesť či tlaková? Na akom mieste je ta bolesť? S bolesťou hlavy mám velkeee skúsenosti 😅 ☹

mirabelluska
17. feb 2015

a nesúvisí to s jedlom? mňa takto tiež bolievala, neurolog nepomohol, sama som odpozorovala, že je to histamínom, tak som niektoré jedlá obmedzila a cítim sa oveľa lepšie

meusicka
17. feb 2015

@basula30 dodrziavas pitny rezim?? mna bolievala casto hlava ale odkedy sa snazim viac pit, tak je to lepsie. a ako pise vyssie
@el6 aj chrbtica tomu moze byt na vine. mozno si ju pretazila, kedt tea´raz kojis a pod. mozno by stacio troska pocvicit.

nutrimas
17. feb 2015

@basula30 Jednou z pricin moze byt svalovy spazmus (stuhnute svalstvo) krcnej chrbtice, ktr. tlaci na okolite nervy a to moze sposobovat bolesti hlavy. Velmi ucinna je japonska tlak. masaz shiatsu. Prevadzkujeme mas. salon, mame skusenosti, ze po niekolkych opakovaniach sa problemy s migrenami uplne vytratia. Skuste navstivit masera, fyzioterapeuta, ktr. vykonava tento druh masaze.
Okrem toho je ako prevencia velmi dolezite cvicenie. Konkretne cvicenie SM system pomaha odstranovat akekolvek bolesti pohyb. aparatu, a to tym ze pomoze vytvorit pevny svalovy korzet.

pedroma
17. feb 2015

@basula30 aj u nás zato môže HIT - histaminova intolerancia 😒

lady511
17. feb 2015

@basula30 ahoj,,mam podobný problém a ak bude niekto vediet poradit budem rada,,migrény,,vrr každý den,,ked nie každy tak každý 3 den,,bolesti v oblasti spánkov a čela,,nosím okuliare do dialky,,sklá su vpohode,,niesu slabé,,neurolog samozrejme nevie príčinu,,ak si nedám tabletku(špecialnu na migrénu...ibalgin ani algifenove kvapky nepomáhaju,,) hlava ma bolí aj 72 hodín,, ☹ ...beriem dost silné liekyna klby,,ale tie lieky beriem už 6 rokov a migréna mi začala pred pol rokom 😒

lulecko2311
19. feb 2015

Tu v Anglicku existuje 4head. Je to taka tycinka v tvare vacsieho balzamu s pepermitom. Nezaberie Na 100% no schladi celo, spanky, hlavu 😉

http://www.4headaches.co.uk/home.ashx

ariannazara
19. feb 2015

nechcem ta strasit moju znamu tak bolela hlava a vzdy jej dokt.povedal ze je to migrena naucila sa tak zit jeden den v praci odpadla a zistili jej rakovinu v 4 stadiu uz sa s tym neda bic robit doziva a mala mat svadbu ktoru zrusila 😯 hrozne daj sa vypytat na magneticku rezonaciu ked to trva dlhsie nenechaj sa odbit!papa