Každodenná hnačka - vždy po jedle

slecnamarplova
19. júl 2016

Ahojte dievčatá. Idem si po skúsenosti alebo radu na zlepšenie môjho stavu. Každý deň mám hnačku, vždy cca do 5-tich minút po jedle, bez ohľadu na to čo zjem. Pochodila som všetkých lekárov, mám intoleranciu na niektoré potraviny ( tie vôbec nejdem už pol roka ) a údajne syndróm dráždivého čreva. Je to diagnóza taká v podstate niaká a nijak liečiteľná. Chcem sa opýtať či mi viete niečo poradiť prot tým hnačkám, nemali ste niektorá podobné skúsenosti ? Vďaka

bibistec
19. júl 2016

a pankreas, je ok, robili ti vysetrenie aj na to? ja som mala take problemy po porode mam malo traviacich enzymov, rok som bola na liekoch mala som nedostatok spanku. pomohol mi kreon a este nejaky liek . ale na gastre to zistili z krvi a mocu tusim, robili mi komplet vysetrenie. ak to mas po kazdom jedle tak to nebude intoleranciou nejakej konkretnej potraviny ale moze to byt aj tymi enzymami. skus mozno pankreolan forte ci nepomoze skusmo

viva13
25. aug 2019

Ja som na tom podobne.Niekolko rokov bojujem s hnackami.niekedy mi spravi niektpra potravina zle inokedy nie.nastanu mi hnacky a silne krce.teraz som bola na tom 1tyzden dobre ano tak casto to mavam.niekedy mam stolicu notmalnu a ide zomna voda s hnilobnym zapachom a bolesti criev.uz som z toho zufala.uz som vyhladala 3gastro vsetci zaver syndrom drazdiveho creva a kolonoskopia ani u jedneho aj ked som si pytala.ze si mam davat pozor na to co kem ale uz mam pocit ze nemozem nic jest.stale nieco nove mi spravi problem.