Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde robia testy na kazeín?

Alergia
nicknamemia
8. nov 2019

Dobrý deň, neviete kde robia testy na intoleranciu kazeínu? Môj alergológ mi zisťoval len alergiu z kože a tvrdí, že intolerancia sa nedá zistiť inak ako dychovo na laktózu a fruktózu. Mne však intoleranciu na kazeín robili v detstve z krvi... Kde mi teda spravia test na INTOLERANCIU na KAZEÍN? A je možné zistiť intoleranciu na VAJÍČKO? On tvrdí, že nie. Ďakujem.

diewcatqoo
8. nov 2019

Myslis intoleranciu alebo alergiu? Moj syn ma alergiu na kazein a vajecny bielok. Zistili mu to na alergologii - robili krvne a kozne testy.

nicknamemia
autor
8. nov 2019

@diewcatqoo Intoleranciu na bielkovinu kravského mlieka myslím. Alergiu nemám.

nicknamemia
autor
8. nov 2019

@diewcatqoo Alergiu na bielok mi zistili ale teraz zase nič neukázalo. Tak som chcela vedieť či je možné zistiť intoleranciu na vajce

anjelok
8. nov 2019

Ahoj, mne intoleranciu kazeinu a ovalbuminu zistili z krvi na gastre.

tslobik
8. nov 2019

Intol. kazeínu u nás zisťovali z krvi na alergologií.

nicknamemia
autor
9. nov 2019

@tslobik Tak mne len na koži kazeín robil a z krvi ken mlieko všeobecne.

nicknamemia
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nicknamemia
autor
9. nov 2019

@anjelok Ovalbumín to je v bielku? Mne zistili na jednej alergológii alergiu na bielok. A na tejto iba na vajce robili a nemala som. Ale intoleranciu nerobili nikde.

anjelok
9. nov 2019

@nicknamemia ano je to protein v bielku

nicknamemia
autor
9. nov 2019

@anjelok Tak keď to zisťujú aj z krvi opýtam sa alergológa. Ale ten Ovalbumín to je intolerancia či alergia čo robia na gastre?

anjelok
10. nov 2019

@nicknamemia mne zistili intoleranciu, ale urcite existuje aj alergia na bielok, dcera mala

nicknamemia
autor
10. nov 2019

@anjelok Dobre tak sa alergológa opýtam lebo on tvrdil že sa intolerancia na vajíčko nedá zistiť atď. Ďakujem 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre