Kde si dať pichnúť botox?

janka300
18. feb 2013

Ahojte, chcela by som si dať poichnúť botox, avšak po mojej zlej skúsenosti s dvomi klinikami, kde mi to nezabralo chcem sa spýtať na referencie od žien, ktoré majú zákrok za sebou a dopadol úspešne. Nie všade používajú kvalitný materiál. Ďakujem vopred za tip.

didi44
20. feb 2013

...mozno nemam tie najaktualnejsie informacie, ale zda sa mi, ze v nasej fakultnej nemocnici ti pichnu botox uz na vratnici... 😀

bibisko
14. máj 2013

@janka300 Chcem sa spytat, ako ze nezabral? Ste si davali do cela ? Tie svaly sa stale hybali? Kamoska si totiz dala pichnut b otox a po tyzdni sa stale moze mracit. vysledok by podla mna mal byt taky, ze mrecit sa jednoducho neda, nie? 😎

froto
23. máj 2013

vela zavisi od kvality materialu a dobreho vpichu, ja mam medziobocie-dobra skusenost a sestra oci-zla skusenost z toho isteho institutu, ako klienta ta budu chciet nahovorit na hocico, treba si rozmysliet

elvira12
24. máj 2013

@janka300 moja kamoska je dermatovenerologicka, zaobera sa aj dermatokozmetikou. Ceny neviem ake su, ale viem ,ze velmi dba o kvalitny produkt a aby to bolo dobre urobene. Zatial boli takmer vsetci u nej spokojne. Robi v Medifere, MUDr. Dostalova.

nell77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rara1
28. máj 2016

Ahoj, určite je dôležité si vybrať kvalitnú pracovisko a profesionálneho doktora. Po skúsenostiach by som si to určite nenechala pichať od nejakej kozmetičky v salóne. Chce to niekoho skúseného, aby to vyzeralo prirodzene a nemala si žiadne zdravotné následky. 😉

oksanka1
24. jún 2016

baby máte aj negatívne skúsenosti?

lubila
24. jún 2016

@oksanka1 ja mam kamaratku co na botox nepekne doplatila. Ono podstatne je hlavne vybrat si kvalitneho doktora ktory vie ako co 🙂

leadercompany
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dasiacik
17. okt 2017

@froto Ahoj.Prosim ta,kde si si davala?Na ktorej klinike?

froto
17. okt 2017

@dasiacik idem tam kde je akcia podla zliav z netu.Chodim kazdy rok

coccinelle1805
Autor odpoveď zmazal
Zobraz