Kde v Martine urobia prednostnú operáciu zuba múdrosti?

melka24
15. nov 2012

Ahojte kočky, potrebujem súrne poradiť,
priateľovi rastie zub múdrosti, ale tak nešťastne, že ho poslali na chirurgiu objednať sa na vyrezanie ☹ ..... problém je v tom, že ho objednali
až na koniec. januára, no a už 2 týždne frčí na tabletkách proti bolesti, lebo ich má neskutočné, bojím sa, že keď bude do tejto doby
brať lieky tak sa mi otrávi, nemáte nejaké skúsenosti s prednostnou operáciou alebo niekde inde v Martine kde to robia, a za akú cenu, ku normálnej zubnej
ho nezoberú, že toto sa vykonáva len na zubnej chirurgii....
čakáme bábatko a priateľ si nemôže dovoliť ostať ani na PN-ke aby sme vyšli, ďakujem za odpovede

maznacik007
15. nov 2012

no na toto pomoze len ist na sukromnu stomatochirurgiu a dost si zacvakat... to mate este celkom fajn termin v BA ma tak objednali ze zaciatkom marca na koniec augusta... tiez neznesitelne bolesti...
pozrite na nete ze kde vo vasom okoli keby to bola BA tak poradim...

yanni
15. nov 2012

no co na to povedat. Slovensko.
Tak nech ide na pohotovost. Nebude predsa dva mesiace v bolestiach.

simca06022011
15. nov 2012

no toto pochybujem zeniekde vyriesia... na nejakej sukromnej mozno, ale je dost mozne ze ho to aj prrestane boliet do vtedy. S pnkou mozete ratat aj po vybrati toho zuba, je to brutalita a bude rad ked doma zalahne do postele...
a neboj neotravi sa, mne sa na zuby mudrosti osvedcil nalgesin s.

31majka12
15. nov 2012

ja by som skor sla k svojej zubnej nech mu napise daco dobre proti bolesti co nema tolko neziaducich ucinkov...a takisto aj nieco protizapalove...aby to tvoj priatel do toho februara vydrzal

kitta
15. nov 2012

urcite sa treba objednat prednostne, pozriet na nete ceny sukromnych stomatochirurgickych ambulancii... osobne mi minuly mesiac vybrali 4 osmicky a dve vyrezavali z kosti...urcite chirurgicky,neboli to, jeden dva dni pn postacia.. a proti bolezti mne pomohol jedine Flector v prasku, je najlepsi a jediny zabral...treba predpisat u zubnej..

radusiq
15. nov 2012

Mozno to bude zniet ako totalna hlupost ale nemate/nepoznate niekoho kto ma bioptron lampu? Maju ju aj niektori zubari. Ja som mala toto minuly rok na vianoce, vsetky chirurgie zavrete ani termin mi nemohli dat. Par dni som si poctivo svietila a ono to preslo a nevratilo sa doteraz (nikto vratane mna nechape ako lebo mam zub mudrosti uz trosku vrasteny do korena sedmicky podla rtg)

karamel
15. nov 2012

skuste zubneho chirurga v Trerncine MUDr. Zehetner, sidli vo fakultnej nemocnici 😉 ja som tam bola tiez na vyber zubu mudrosti🙂

cairka
15. nov 2012

Mne vyrezávali v Medime 🙂 ale bolo to už niekoľko rokov späť, takže netuším, aká cena je teraz.

ladybird22
15. nov 2012

treba ísť do centra Medima ,tam mu to urobia bez problémov,samozrejme že je to podstatne drahšie,kedže je to súkromne centrum,ale nemusí čakať a hlavne bude v dobrých rukách,tu je link http://www.medima.sk/index.php/joomla-license treba si tam zavolať a dohodnúť sa na termíne,ráno zoberú aj bolestivé prípady 😉

lejlla
15. nov 2012

pripajam sa k ladybird22.sama tam chodim aj s detmi a som max spokojna...vzdy sa tam da dohodnut s nimi 🙂

miss_shy
17. nov 2012

ja som si to cvakla v medime aj s narkozou, robili mi toho viac a bolo to tusim do 300EUR. ale dala by som tie prachy za zo znova lebo uz po dvoch tyzdnoch som sa mohla najest, operoval ma Mudr Strecha a bola som max. spokojna 🙂

silviaaa21
2. mar 2015

Má niekto skúsenosti s chirurgickým odstranením 8-ky v Martine?