Kde vám operovali drvenie obličkových kameňov?

darshee
22. jún 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa spytat na vase skusenosti s obličkovými kamenmi a ich odstranovani. Ja som z okolia BA a momentalne neuspesne uz 3mesiace čakam na operaciu, lebo chýba prístroj. Uz stracam nádej a preto si ho chcem nechat vybrat spolu so zavedeným stetntom mimo BA...Je tu niekto s BA s podobnou skusenostou? Kde ste sli s takymto problemom? Dakujem

lucik194
22. jún 2020

@darshee otcovi pred x rokmi male rozbijali v BA, po x rokoch sa mu objavili znovu a teraz ma jeden velky, takze ziadne rozbitie v BA nehrozilo, nie je funkcny pristroj. len mu kamen "zachytili" na rok, to bolo na jesen minuleho roku, teraz ma opat termin na september.
Jemu odporucili ze take velke teraz rozbijaju len v Banskej Bystrici. Ma si tam zavolat, oni ho objednaju na operaciu tam.

iriska13
22. jún 2020

@darshee maminke tiež rozbíjali v Banskej Bystrici ....

jaja8_9
22. jún 2020

@darshee ja mam bohatú skúsenosť s veľkým obličkovým kameňom v 18tich.... Za mňa odporúčam urologiu v TT, tam ma dali do poriadku 🙂 tiež som mala stent zavedený bez nejakého oblbovaka no hrozný zážitok ale pri operácii mi ho vybrali, ak chceš kľudne mi napíš

l1plienka
23. jún 2020

@darshee Vyskúšaj Michalovce,je to síce súkromná,ale nedávno tam zakúpili nejaký najnovší pristroj

darshee
autor
23. jún 2020

@jaja8_9 No to by bolo aj najblizšie asi v TT, lebo mne sa teraz ozvali z Popradu. Tak zvazujem ze si to aj tam dam urobit.. Len neviem najst nikoho so skusenostou komu to tam robili.. Ale uz mi je to jedno len nech mi to vyberu konecne.. ja som od 7mesiaca tehotenstva trpela kolikami bez moznosti liekov na bolest kvoli babu...ale nevedeli ze mam kamene a jeden uviaznuty v mocovode...obličku som mala ako balon nafuknutu, tak mi zaviedli stent operacne ked zistili podla CT ze to je kamen...4dni po porode čo nebolo prave super ale tak tie bolesti boli neskutočne tak som sa tesila🙂 No teraz ked mam ten stent tak to také super nie je...Oblicka neboli ale za to mam stetnotvé problemy, nakolko mi po 2mesiacoch este aj vypadol z oblicky a je zakliesneny niekde v mocovode🙂 . A po operacii si bola kolko v nemocnici...lebo ja mam problem ze este mam 2mesacne dieta, ktore plne kojim a nechcem byt bez neho...ale neni asi ina moznost....Zotavovala si sa v pohode?
@lucik194 no ved to ze v BA nič nie je , ja teraz chodim do ruzinova a tam sa čaka na ten pristroj uz mal vraj prist minuly tyzden ale furt nič a toto mi hovoria uz od porodou , čize 3mesiace a neprislo nič...ja som objednana tiez na operaciu ale asi ju budu presuvat alebo ma poslu inde...preto hladam iné moznosti lebo ja to uz s vypadnutym stetntom a tymi problemami nevydrzim dlhsie...Polroka bolesti mam uz pokrk...

darshee
autor
23. jún 2020

@l1plienka a vies mi poslat link na stranku? dík

l1plienka
23. jún 2020

@darshee kuk procare Michalovce -urológia primar Mudr Polak Vladimír

jaja8_9
23. jún 2020

@darshee v nemocnici som bola cca 3 a pol týždňa lebo sa mi to skomplikovalo (z toho kameňa, došla som tam pomaly v hodinu dvanástej) , dostala som zápal obličky neskutočne horúčky tak to mi museli pre liečiť všelijakými kombináciami ATB ale to sa teba netýka 🙂 bola som objednaná na operáciu s tým ze tam budem cca 4 dní aj tak to bolo za 3 dní po operácii som išla domov 🙂 zotavovanie bolo v pohode, operačná rána s vyvodom cca na 3stehy, dneska mi jazva nie je skoro ani vidno 🙂 takže za mňa TT dali ma tam do poriadku, konkrétne MUDr. Cvik

l1plienka
23. jún 2020

@jaja8_9 ja som teraz v podobnom stave - v nemocnici druhý týždeň,nie obličky,ale nádorové ochorenie,zlyhal krvný obraz,do toho silný zápal a horúčky 😢 tak dufam,že aspon Ty uz si ok

jaja8_9
24. jún 2020

@l1plienka úplne ta chápem ako ti je 😕 to bolo cele zle a to som mala iba obličkový kameň.... Už áno to bude 3 roky dozadu v novembri.... Prajem ti veľa síl 🙂 a hlavne uzdravenie bude dobre neboj

darshee
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
gabika0108
17. aug 2021

@lucik194 Ahoj, mal po operacii nejake bolesti? Dakujem.

lucik194
17. aug 2021

@gabika0108 bol na oblbovakoch a dva tyzdne cural na cerveno

gabika0108
19. aug 2021

@lucik194 dakujem