Kedy môžem ísť po pôrode do bazéna?

blanockaa
27. júl 2013

6nedelie mi konci az o tyzdne, a ako odporucate mozem zobrat aj malu do vody, ma messiac, dakujem za odpoved 🙂

stanislavao
27. júl 2013

urcite by ste tak male dieta nemali davat v tomto teple ani von. a urcite nie do bazena, kde je chemia. dietatko take male len ovlazujte vodou v malej vanicke a v takomto teple treba byt vo vnutri a zabranovat prehriatiu. a ked vam neskoncilo ani sestonedelie, tak by ste nemali ist do bazena. mozno ani hned potom nie.

sissy27
27. júl 2013

ak sa bavíme o vode v tom zmysle, že si na dvore napustíte detský bazénik a budete sa chvíľu čľapkať len vy dve, tak v pohode... ak myslíš verejné kúpalisko, či už jazero alebo bazén, tak to by som neriskovala aspoň do 3 mesiacov...

tinka9000
27. júl 2013

ja som začala s verejným bazénom - plaváreň hneď po šestonedelí a to som bola po sekcii. Ak nemáš žiadne problémy po šestonedelí v pohode. S novorodencom ale nie.

svetlusska
27. júl 2013

myslim ze sama ist mozes ale urcite nie s novorodencom.

silsil
27. júl 2013

dieťa nemá ísť do chlorovanej vody do cca 1 roka.. a druha vec, mam cca rovnko staré bábo ako ty, a neviem si predstaviť ako sa chceš s nou kupat ked je taka mala? ved take babatko ma vela spinkat, a lezkat na chrbatiku,neviem si predtavit co by si snou robila vo vode???? 😒

1234lubka
27. júl 2013

co tak hned ist do pieskoviska?

vamajka
27. júl 2013

Kupanie sa odporuca az po 4 mesiaci a aj to len v bazene pre take male deti aj my sme chodili a aj ty by si mohla pockat aspon do toho 4 mesiaca, aby si nechytila niaku infekciu. Popripade ked si len nohy omocis no babatko urcite nie.;

matozazzo
27. júl 2013

Urcite by som do verejneho bazena ani mora nesla skor ako po 6t a kontrole u gynekoga,a tiez s babom. Vlastny bazen je nieco ine,v tych horucavach super,babo sa tiez osviezi len nie cez najvacsie horucavy-obed a cca do 15hod...

aristka
27. júl 2013

s takto maličkým dieťatkom som chodila von až okolo 18 hodiny ,ale určite nie ho mačoriť v bazéne ,neviem akú máte teplú vodu ,ale aby nedostalo teplotný šok alebo nenachladlo,veď vo vaničke ak ho kúpeš dávaš telúčku vodičku ,okúpeš a dáš von ,je to taká rýchlovka....počkaj na rok ,bude drobča väčšie a užijete si ... 😉

zabka7
27. júl 2013

po 6t sama môžeš, ale pre babätka sa len od 4 mesiaca odporúča

1982zuzka
27. júl 2013

Ja som bola so synom po sestonedeli v akvaparku a som tu a aj syn! Ziadne nasledky to nemalo, dnes sme boli na jazerach v senci a pani sa tam kupala s tak cca 6-8t babatkom a nikto jej nic nepovedal, nikto nezazeral.

Tu na MK nech polozis akukolvek otazku tak ta ukamenuju supermatky tohto sveta.

Daj na svoj instinkt a zdravy rozum matky, ja som taketo veci (aj prve kupanie v akvaparku konzultovala s pediatrom a gynekologom) odporucali to obaja ale hlavne som dala na rozum - ak viem ze voda je ok, 6t babatko mi tu vodu urcite nebude pit

A ze je chlorovana? Boze a co ti tecie z kohutika? Chlorovana voda, pokial nemas studnu ale tam ti zas hrozi kontaminacia tiez. Ved v chlorovanej vode sa kupeme kazdy den.

Takze sup sup zajtra ma byt milion stupnov, pekne na vzduch (okrem obeda) a kupkajte sa, vodicku deti miluju

m_ij_ka
8. aug 2013

najskôr po šestonedelí a po následnej kontrole u gynekologa, a tak malé dieťa by som sa neodvážila zobrať na kupko

zuzka1008
8. aug 2013

s takym malinkym by som urcite nesla,ty sí zaplavaj ak mas prilezitost a cas.

lenka07
8. aug 2013

Ak ste obe v pohode tak nevidim problem len bud opatrna ab si malu nespalila na slniecku 🙂 prijemne ckupkanie