Kedy prejsť na poštolkove nohavičky č. 2?

julie6
21. dec 2007

Ahojte, kedy ste presli na postolkove nohavicky c. 2? podla dlzky,vahy??? odkedy??

katika1
21. dec 2007

no keďže môj syn sa narodil dosť veľký tak hneď od začiatku 🙂

ena
21. dec 2007

ja ked osm rozbalila zo sacku nove 1 a 2 ky, tak som uz potom nevidela medzi nim irozdiel, lebo bol fakt minimalny, takze osm pouzivala tie, ktore mi prisli pod ruky uz od narodenia.. pri tych su snurkami bol fakt minimalny rozdiel, neviem, cimas take , alebo tie na suchy zips , tam neviem, ci je velky rozdiel medzi jendotlivymi velkostami.. a zalezi aj na tom, ake velke babo sa narodi.. nas mal 3750 g , takze boli v poho aj 1, aj 2 ky..

julie6
autor
21. dec 2007

nas maly ma teraz 4300,a kedze precika ich casto a mam len jedny , tak uvazujem ze pouzijem aj dvojky, hoci jednotky su mu dobre, je dlhy a chudy, mam tie na suchy zips ale odstrihla som z nich tu gumu,lebo sa zaparoval,

jaduska
21. dec 2007

Ja som poštolky menila od oka- keď sa mi zdali malé, začali sme používať väčšie 😉

jujka
21. dec 2007

my sme poštolky nepoužívali vobec 🙂 a sme v poriadku. pitala som sa pediatra, či nerobím chybu a povedal mi, že ma dve deti ani jednému nedávali poštolky a sú v poriadku. inak v iných štátoch ani nevedia čo sú poštolky.

dadulik75
21. dec 2007

postolky ja som ich davala len synovi ale baby nemali ani jedna ....spytala som sa ortopeda ci treba ale ten povedal tak isto aj detska lekarka na prodnici ze nie je nutne len ked chcem pretoze pamperska vraj uz dnes splny to iste co postolky

jujka
21. dec 2007

viete my prosím povedať aká je normálna hladina železa v krvy u 3mesačných detičiek?

maca793
23. dec 2007

ja som 1 používala tak do 3 mesiacov, potom 2, to pri dvojičkách. tam som používala na deň len látkové plienky, takže som potrebovala aj väčšie nohavičky. pri Karolínke mi stačili 1 nohavičky a tie som jej dávala do 4 mesiacov.

zrzulka
23. dec 2007

ako zavezujete postolky? v porodnici davali napevno moja mamina malu balila len tak jemne tak teraz neviem ako balit. ja balim tak ako som sa naucila v porodnici. niekedy jej postolku nedavam vobec

maca793
23. dec 2007

ja som ich niekedy zabúdala dávať, ale je to dobré dávať, lebo deti potrebujú byť balené naširoko aby sa im dobre vyvinuli jadierka. pravdaže napevno. ja som dávala pampersku, obyč. plienku a na to nohavičky.

kattum
3. jan 2008

babule, kde v Bratislave alebo v Brne sa daju kupit postolky na suchy zips?

sarfy
3. jan 2008

kattum ja som kupila v ba v lamaci, tam na namesti je taky detsky obchod, nespomeniem si uz ale na meno..

sarfy
3. jan 2008

baby a ja sa chcem spytat, nie je vam latkova plienka do dvojok kratka? ako ju skladate? v porodnici nas ucili na tretiny a tak dat ale mne je to uz kratke tak budem musiet vymysliet nieco ine..

babulina
3. jan 2008

kattum: ja som kupila postolky na suchy zips v predeti na kosicej

danielala
3. jan 2008

Sarfy,v porodnici nam vraveli, ze bavlnena plienka v postolke ma byt zlozena na sirku 25 cm, takze sme teraz kupili tie najvacsie plienky, lebo 5,5 kilovemu babu uz tie 75x75 cm stvorce boli na dlzku moc kratke. Postolky na suchy zips sa neporovnatelne lahsie "viazu"aj lepsie drzia, viem, ze jedna baba ich predavala (nove) na mimibazar.sk po 30 Sk/ks, ci ich sije alebo len distribuuje, neviem, ani ci este predava. My sme mali problem vobec zohnat trojky.

biba12
3. jan 2008

Postolky sa suchy zips som kupila v zdravotnickych potrebach na poliklinike Strecnianska v BA 5. Podla mna by ich mali mat skoro vsade v zdravotnickych potrebach. A teraz pouzivam 2 a 3. Maly ma 3 mesiace a 7 kil. Jednotky mu boli male po mesiaci a pol.

riuska
5. jan 2008

julie ked postolkove nohavicky c.1 uz tlacia, alebo sa zdaju byt male tak vtedy 🙂 ved to musis vidiet sama 😅 😅