Kedy ste dostali menzes po vysadení antikoncepcie?

bella412
10. aug 2015

Dobrý den, chcela by som sa opytat, do kolkych dni ste dostali menstruaciu po vysadeni antikoncepcie ?
Konkretne som uzivala Belaru, ale zo zlej skusenosi som ju musela vysadit. Už cakam 26 dni a stale nic..
Ma niekto skusenost s tout hak ? Za aku ak ste ju vymenili ? Dakujem

applede
10. aug 2015

ja ju pouzivam a uplne bez problemov ....hmm tak neviem...

nela1916
10. aug 2015

A vysadila si to klasicky, ako treba, teda dokončila si mesačnú dávku a potom akože menštruačná pauza?

Inak napr. ja som pred časom desať dní v nejakej forme brala progesterón (len ten názov tabletiek, um,ani keď ma zabiješ) a menzes prišla až o dobrých 11 dní neskôr a trvala asi o polovicu dlhšie, to bol celkom horor. Ale som si u ginekológa overila, že je to ok, tak asi odporúčam to isté. Nakoniec,hak je svina.

bella412
autor
10. aug 2015

dobrala som to do konca cize 21tabl. potom prisla 7 dnova pauza kde som menzes dostala..a dalej som uz dalsich 21tabl neuzivala..cakam na menzes a nejako nechodi...inak pred uzitim som mala 28 dnovi cyklus..

dobromila1111
10. aug 2015

Mne prvykrat normalne ako s hak, no druhykrat prisla len na vyvolavacku a cyklus bol hrozny, rozhadzany :( brala som triquilar.

bella412
autor
10. aug 2015

neviem ci mam ist na vyvolavacku ak to do 30 dni nedostanem, alebo mam cakat ?
Dnes je to 26 den a stale nic..
Ale hak Belara to bolo nieco strasne (vobec mi nesadla) a to som uzivala len 2 mesiace.

dobromila1111
10. aug 2015

@bella412
Ja by som sla..dr vam uz povie lepsie. Mne robil aj sono,ze ako je na tom vystelka maternice, potom mi pichol konsku davku progesteronu a do 5 dni mi prisli.