Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Keloidná jazva

natalinkaco
15. okt 2012

Baby poraďte, ako sa jej mám zbaviť, vopred ďakujem za všetky rady.

sissy27
15. okt 2012

@natalinkaco záleží, ako dlho ju máš, ak je čerstvá, tak by mohol pomôcť gel Contractubex, alebo niečo podobné (popýtaj sa v lekárni), ak je staršieho dáta, tak asi len reoperácia na plastike (ťažko povedať, keďže ju nevidíme)...

kubuliatko
15. okt 2012

ahoj ak je cerstva pomohli by makke techniky a kinesiotaping , indulona modra., biolampa

ichbinich
15. okt 2012

@natalinkaco:
Ako pise @sissy27, tazko povedat, ked nevieme, kde ju mas a aka je stara, preco zrhubla atd.

Osobne som pouzivala Contractubex na moju 10-stichovu jazvu na cele. To mi potom profici-lekari nechceli verit po 2 mesiacoch, ze ta jazva je tak "cerstva". Ale davala som si ju aj ozarovat Biolampou a sam ten lekar, co ma ozaroval, zasol nad vysledkami.

Po cisarskom som mala iny krem, ale ani za svet si nespomeniem, ako sa volal, nieco uplne nove. A fakt, moja jazva po cisarksom je najkrajsia, aku mam 😅 Pozriem doma a dam ti vediet.

Mojou starou hroznou jazvou po slepaku ale nic nehlo. No co uz, ked ma rezali nejaky masiari este v komunizme. Ale nastastie mi neprekaza.

Lacne tie kremy nie su, ale to musis ty vediet, kolko si ochotna investovat.

natalinkaco
autor
17. okt 2012

baby veľmi pekne ďakujem za rady, ale mne nepohol ani Contractubex, tá jazva je pol roka stará.

la_bambulka
19. okt 2012

ahoj, aj ja som začala používať Contractubex až po 6 mesiacoch po cisárskom a pekne sa mi to zahojilo, ale u niekoho pomáha aj nechtíkova indulona .............

natalinkaco
autor
21. okt 2012

moja mama sa trápila so zápchou dlhé roky, fakt skúšala všetko, čo je tu popísane, ono to síce pomohlo, a prehnalo ju, ale zase ju potom zapieklo, zase všetko možné skúšala, zase ju prehnalo, a takto to išlo stále dookola, bola aj na vyšetrení, že vraj má lenivý žalúdok, potom jej jedna známa poradila minerálne soli, mame sa stolica pekne upravila a teraz chodí pravidelne každé ráno na záchod, držím palce

natalinkaco
autor
21. okt 2012

toto sem nepatrilo

natalinkaco
autor
21. okt 2012

@la_bambulka veď toto, že u každého to je individuálne a na každého platí niečo iné ☹

ichbinich
22. okt 2012

@natalinkaco:
Ta nova mast sa vola STRATADERM.
Mozno by este predsa len ta biolampa s tou jazvou "pohla". Ak mas k takej lampe pristup, alebo si ju mozes pozicat, mozes vyskusat. Uskodit ti urcite neuskodi 😉

Tu začni písať odpoveď...

Odošli