Kojenie a bolesti chrbtice. Máte to tiež?

susik77
28. dec 2007

Ahojte, po 4.5 mesiacoch kojenia mam neznesitelne bolesti chrbtice-kazde rano mam pocit, akokeby som mala zlomenu chrbticu.Mam problem sa postavit.Mate to tiez?Ako to riesite?

adina22
19. aug 2008

dididi30 - este moze prist jedna laktazna kriza,ale hlavne je nevzdavat sa a kojit dalej.Tvorbu podporis castym prikladanim,ale potom je to uz rutina 😅 Hlavne vydrz,stoji to aj za ten bolavy chrbat. 😉

dididi30
19. aug 2008

adina, nasadila som si homeopatika a je to tusim lepsie 🙂 ja vydrzim, ved je to moje druhe a posledne dieta tak si to chcem uzit 😉

kingstonka
26. nov 2008

...ahojte...neviete poradit- co by aspon trochu zmiernilo moju bolest chrbta- uz 3 den ma velmi boli- a len sa to stupnuje... poobede a vecer je to najorsie-to uz ani poriadne dychat nemozem... klasiske lieky od bolesti nemzem-kedze kojim... skusala som teply obklad a asi som to len zhorsila- dnes som skusila studeny ale ziadny rozdiel... ☹

fifinna
26. nov 2008

neviem ako kojis, ale nepomohla by zmena polohy pri kojeni ?, teda ak ta bolest je z toho. Skus pozriet na nete, ci neni nieco z homeopatik na bolest chrpta .