Kojenie a menštruácia

merynka3
8. feb 2014

ahojte! potrebujem poradit, alebo lepsie najst niekoho, s mojim problemom...
po sestonedeli som normalne dostala menstruaciu,pocas toho som aj kojila 7,5 mesiaca...
maly sa mi z nicoho nic odstavil a tak uz nekojim...teraz nedavno mi mala prist menstruacia a stale nic, moze to byt ovplyvnene zmenou hormonalneho systemu? mali ste niektora takyto problem?
viem ze mamicky co koja,vacsinou menstruaciu nemaju a dostanu az ked prestanu...lenze ja to mam naopak, je to v poriadku?
tehotna nie som....

monicm
8. feb 2014

ak sa necítiš nejako zle,nejaké bolesti a pod.kľudne počkaj ešte mesiac,kedy by si mala dostať dalšiu menštruáciu.ak ani vtedy nepríde,zájdi k lekárovi.je to normálne,resp. stáva sa to bežne,kedže si odstavila menia sa aj hormony a tvoje telo.ale ak si nie si istá,zavolaj svojmu lekárovi,alebo zájdi na prehliadku.za pokoj duše to stojí,nie?

map0007
8. feb 2014

Ahojky aj ja som mala menstraciu,koljila som a po pol roku som dostala M ale táke že som aní nevedela že mám táke v pohode, pritom malu som kojila do roka,potom sa sama od stavila a tiež som nemala M asi mesiac,potom som dostala ale už silnejšie mávam a keď mám ovulacia v strede ciklu mám bolestí v podbrušku, doki mi vravel že to sa časom hormóny upravia alebo si mám dať antikoncepciu alebo naplánovať druhé minčo🙂

katkalubkova
8. feb 2014

ahoj, ja mam menzes kazdy druhy mesiac, po porode som 8mesiacov

livocka21
8. feb 2014

@merynka3 to sa upravi... kym nemas tazkosti tak to neries...

merynka3
autor
27. mar 2014

baby dakujem za rady... uz som dostala 🙂 sice neskoro ale predsa... teraz to mam cele nejak rozhadzane, hadam sa to upravi
@livocka21
@monicm
@map0007
@katkalubkova

katkalubkova
27. mar 2014

@merynka3 teraz to mam rozhadzane zase ja 😀

merynka3
autor
27. mar 2014

@katkalubkova 🙂 po case si hadam hormony najdu spravnu cestu