Kojím a mám menštruáciu. Je to v poriadku?

fronculka
21. máj 2014

Ahojte, je to vporiadku? Ani nie pred dvomi týždňami mi skončila menštruácia a včera som sa začala špiniť a ku večeru mi začala znova menštruácia je to normálne? Alebo by som mala navštíviť lekára?

darina1952
21. máj 2014

@fronculka ahoj, je to podľa mňa úplne normálne - máš "rozhádzané" hormóny a nie je to nič nezvyčajné 😉

tinka8873
21. máj 2014

Ja som kojila a tiez som dostala. Myslim, ze je to v poriadku. Moja kamaratka koji 9 mesiacov, a menstruaciju ne ma vobec, a ma kvoli tomu problemy. Cize asi lepsie mat ako ne mat 🙂

fronculka
autor
21. máj 2014

Fuu tak to som si vydýchla 🙂

grossmann
21. máj 2014

Ja som dostala menstruaciu hned po sestonedeli, hoci som plne kojila...ale bola rozhadzana...tri dni silna, potom 2-3 dni uplne nic a potom zas na 2-3dni krvacanie...takze myslim, ze sa to musi spravit....

lulu369
21. máj 2014

@fronculka ahoj, ja som počas kojenia menštruáciu nemala ani pri jednom (dcérku som kojila 2 roky, synčeka 17 mesiacov), no po dcérke som mala menší problém - anovulačné cykly ale za 6 mesiacov sa to upravilo 😉 To, že máš menštruáciu aj počas kojenia je asi lepšie, ale tiež potrebuje cyklus nejaký čas aby sa ustálil 😉

mokon
21. máj 2014

@fronculka si úplne ok, ja po oboch pôrodoch po šestonedelí pravidelne menštruácia, všetko bolo ok, aj kojenie, takže neboj a užívaj si bábo