Kojím a nemám menzes. Môžem otehotnieť?

alena24
4. apr 2012

ahojte, s mm planjeme druhe dieta ale kedze kojim a ms nemam, asi to nebude moc lahke. Mate nejake skusenosti?
dakujem

yashmin
4. apr 2012

Ano mozes...kojenie nie je antikoncepcia...

alenka600
4. apr 2012

Ano, mozes otehotniet aj za tychto podmienok

nibiru
4. apr 2012

samozrejme že možes otehotniet kojenie nieje antikoncepcia ked kojenie obmedziš budu prikrmi mezes moze dojst aj nemusi mne dosiel ked mala dcerka 8m. kojim doteraz vzdy je najprv ovulacia az potom menzes no a zistit kedy neviem jedine tak podla hlienu ja sa orientujem tym.

majka1981
4. apr 2012

ano mozes otehotniet. zalezi aj od toho, ako casto este kojis, pokial v kojeni nemas väcsiu prestavku ako 6 hodin, tak ovulacia nemusi- ale moze prebehnut. Je to ale tazsie, lebo nie lako spoznas, kedy ovulujes...

jespera
4. apr 2012

ja osobnu skusenost nemam, ale je pravda ze je to urcita forma antkoncepcie - aj ked podla mna nie spolahliva, ale na druhej strane poznam mamicky - co vo velkom koja a otehotneli...Skus zavolat gyn. - alebo aspon sestricke, urcite ti poradi - pripadne odpovie spravne.

koniarova
4. apr 2012

Aby si nebola prekvapená, aké ľahké to môže byť. 😉 😉 😉 😉

saranata
4. apr 2012

ahoj tak pokial sa ti nerozbehol už cyklus a nemáš menzes a tým padom aj ovuláciu tak určite nie, ja síce kojím doteraz a otehotnela som ale u mna začal normálny cyklus už 3 mesiace po porode, takze bez ovulácie to nepojde🙂
asi treba počkat alebo obmedzit kojenie , ja by som radšej počkala🙂
ale snazit sa mozete už teraz , pretoze nikdy nevieš kedy sa ti obnoví cyklus

monickat
31. júl 2014

Caute baby ja nemam menzes 2 roky a teraz posledne 2az3 tyzdne mi byva rano zle uz som aj zvracala robyla som si 2 testy a vysli mi pozitivne.co si otom myslite som ci nie???

adrika762
1. aug 2014

ahojte aj ja by som mala otázku ja som mesiac kojila, mlieko sa mi stratilo a som 2 mesiace od porodu a stále nemám kramy, nemáte niektorá takú skúsenosť že čo stým? 🙂

jankako
1. aug 2014

@monickat dva roky si nemala MS???fúha.to kedže je test pozit.tak tehotná zrejme budeš.
@adrika762 treba čakať.MS príde.keine panik 🙂

katarina644
1. aug 2014

ja som otehotnela hned ako som prestala malu kojit.