Koľko platíte za výkony u stomatológa?

kiwi82
1. mar 2013

Baby, zaujíma ma, že koľko platíte u svojho zubára za vstupnú prehliadku, vložku, bielu plobu, čistenie a iné úkony. Ja mám teraz novú zubárku a neviem, či nie je pridrahá. ale zasa dlho som nebola u zubára, len preventívky, tak to je už možno aj normálne, že také pálky sa všade platia. dakujem krásne.

katka1981
1. mar 2013

Pozri si na stranke schill.sk , cennik, shcvalne neuvadzam presnu adresu, nech si nikto nemysli, ze robim reklamu. Ceny su velmi vysoke,a le spokojnost maximalna a Bohu dakujem, ze som bola rok bez kazu, dufam, ze budem aj nadalej. Ale z toho cenniku sa ajtak nedozvies dokopy nic, pretoze ked ti aj robi plmbu zavisi od toho aku, ak porcelanovu korunku ta stoji od 500 Eur, mozno aj 1000 Eur, ked fotokompozit, zavisi od materialu, ci dostanes injekciu a kopec materialu co pritom pouzije.... napr. som mala 3 zubky plmbovane fotokompozitom, dierka v strede a po bokoch, cize 3 malicke kazy -250 Eur.

zuzka1008
1. mar 2013

zubar je najdrahsi lekar 😠 ja mam teraz noveho vztup.prehl + odstran.kamena + jedna plomba + 2zuby rentgen 13eur

zuzulica
1. mar 2013

Záleží od zubara,chodila som k súkromnému čo nerobil cez poisťovňu a keď naposledy zdražil, išla som preč,za plombu som platila cca 60e, dentálna hygiena 50e,môjmu mal robiť korunku a že 250e za jednu a to už mal všetko ostatné na tom zube hotové...Tak sme začali chodiť maminej zubárke a tá je super,aj s prácou sme spokojní aj sa len dopláca k tomu čo platí poisťovňa, takže super.Ja väčšinou neplatím nič, lebo mám zuby ok, len teraz v tehotenstve sa mi troška spravil kameň, tak za ultrazv.odstránenie som doplatila 4,30e a môj ho teda máva vždy a viac, ten doplácal 8,60. Inak keď mu robila minule tuším nejakú plobu, či dve,tak okolo 12-13e doplácal.

amouramour
1. mar 2013

schill je troska predrazeny🙂mam super zubara, sice je sukromny ale veli fajn clovek a ma jemne ruky...inak som platila 30 eur za prehliadku a odstranenie kamena a 180 stala korunka - tie dava robit do laboratoria v rakusku, pekna praca a netreba na 300x skusat, padnu na prvy raz

vinifred
1. mar 2013

..no,mňa skoro preškobrtlo..pichla mi injekciu,vybrala nervy,vyčistila koreň,dala bielu blombu a platila som 55 eur.. to je štátna! A to nerátam,že postupne ma začali bolieť radom radom všetky zablombované zuby a teraz,keď už mám akože pokoj,vypadla mi blomba,ale kašlem na to..nebolí ma to a už nejdem nikam..pre mňa za mňa nech ho potom aj vytrhne!Stále ma nahovára na korunky,ktoré stoja jedna okolo 100 eur,môžem sa na to vykašlať!Ešte argumentovala s tým,že za LCD televízor by ľudia dali a na korunky nie..no,ja nemám ani LCD a ani mi nechýba a nech si skúsi zaplatiť 2 korunky,ktoré mi odporúča z rodičáku,z jedného platu a hypotékou na krku!!

mirip
1. mar 2013

ja platím všetko a keš, ani kartou sa u nej neplatí a platím všetko, napr. RTG 7e, preventívka 10e, najdrahší zub čo mi bol robený tak zadná stolička 246e,za zub, je súkromná ale dobrá,ja čo mám panický strach zo zubára tak teraz sadnem do kresla a nič necítim, a aj povie doživotná záruka na zub,tento čo som mala taký drahý tak ten mi doj.... štátny zubár, mala som dierku ako špendlíková hlavička, no on sa na to vysral, pod plombou zle vyčistil tak sa mi tam vpohode kaz rozrastal a ona musela naprávať, si pamatám že om vtedy sedela 2hodiny v kresle, naposledy mi robila preventívku, čistenie UZV, na jednej stoličke korunku a samozrejme pod korunkou oprava zubu + jeden menší kaz a nechala som tam 230e

alka221
1. mar 2013

ja u mojho platim za dentalnu cca 50e a zuby zavisi podla toho co robi.. uz dlho mi nic nerobil, nastastie..ale teta u neho plombovala tri zuby cez 120e, tiez je sukromny, nejde cez poistovne.. ale praca 1000x lepsie ako ten ktoreho som mala predtym 😒

zuzulienka1973
1. mar 2013

ja za preventivku neplatim nic.cistenie zub.kamena ma stalo pred rokom 2 eura.trhanie zuba pred tyzdnom 8 eur ale to sa namakal pokedy ho vytrhol.Skoro hodinu sa trapil.Chudak zubar.

marduliena
1. mar 2013

Ja chodím štátnemu,preventívka zadarmo,korunka ma vyšla 90eur,biela blomba 15eur.

evickapooh
1. mar 2013

trhanie s injekciou 17, plomba - fotokompozit respektive porcelan od 17 do 30 zavisi od vekosti diery,korunka-zivica 30 ,korunka porcelan 100
@zuzka1008 a to sa ti zda vela? 13 eur? tak malo som este ani raz neplatila u zubara!

lucka1987
1. mar 2013

asi zijem v inej dobe.. v zivote som platila len dva krat, ked som bola na pohotovosti a to raz 8 a raz 5 € .. inak za vrtanie a vlozky neplatim a ani za plombu obycajnu nie. za cistenie tiez nie.. inak anstastie aj teraz mam " len" dva kazy a caka ma dalsia navsteva zubarky, ku ktorej chodim ako na klavir

linda20111
29. nov 2013

A ja som si myslela ze doplatok 6eur za amalganovu plombu je vela 🙂 🙂 🙂

zita19
29. nov 2013

U nasho odstranenie zubneho kamena v ramci preventivky nic, Odstarnenie mimo preventivky 0, Plomby ako ktora od 10 do 25. Tahanie zuba, platila som len za anestetika. Liecenie zapalu na koreni (cca rok, navsteva najprv kazdy den, potom po tyzdni, nakoniec po mesiaci) 0, akurat som zaplatila za vypln ked bol vyliecney - 15. Korunka s fazetou 60. Je zlaty 🙂 Je zlaty a nezdiera nas 🙂

lilyen2011
29. nov 2013

@zuzka1008 to si ešte môžeš gratulovať... mne oškrabal 2zuby od kameňa (asi 7-9ťahov rukou) a platila som 18eur!!! a to je štátny... 😠

strociatka
29. nov 2013

velmi aktualne, vcera som prisla od zubara a MM skoro infarkt dostal: robil pod mikroskopom, rozsiroval kanaliky, dezinfikoval, vyplnal, RTG (zachranuje mi poriadne zapaleny zub) a nechala som tam 105e a to este nie je hotve, esete to bude plombovat.

anjelik0912
29. nov 2013

plomba biela aj 200eur co je podla teba pridrahe?? 😀 teraz si idem dat nove korunky t.j 2000eur asi tak...

sampo
29. nov 2013

dosť. Nemá zmluvu so žiadnou poisťovňou. Za preventívky nič, ale bežná plomba 30e, napr. koreňová výplň pri endodoncii od 48e za jeden koreň 😅

ivetah
29. nov 2013

moja zubarka nema zmluvy s poistovnami, takze vsetko sa plati. ale zase ta praca je fakt vyborna, je velmi jemna, vzdy si kontroluje uz urobene zuby, ci su ok, prelestuje plomby a tak. dentalna hygiena, ktora trva 45 minut je za 65eur, plomba podla toho ako komplikovna, mne teraz robila dva zuby naraz, boli vedla seba, navyse komplikovane zdola aj zboku plomba, a to som platila 90eur.

nikitkad
29. nov 2013

14 eur amalganova blomba sukomna doktorka

riqa25
30. jan 2015

@zita19 prosím ťa, ako sa volá zubár? ja teraz hladam v Košiciach nejaké dobreho zubára a hlavne s fajn cenami...lebo platiť u mojej terajšej zubárky 70 e za jednu plombu mi príde vela:/

kiki68
30. jan 2015

ja v BA, podobne ceny ako schill, vacsia plomba okolo 120 eur aj s injekciou. Ale spokojnost velka.

angela200
30. jan 2015

dcére trhali mliečny zub, cena 14 e, bez injekcie, skoro mi oči vypadli, ja chodím nezmluvnému a plomba od 60 e, cez 90 e, kanáliky robota na 2 hod. - 260 e, korunka 200 , ale to som si zatiaľ nedala

minnie55
30. jan 2015

Preventívka+odstránenie zubného kameňa+čistenie zubov pieskovaním + fluoridácia=65€, deti 40€. Plomba v závislosti od veľkosti 30-70€, injekcia cca 5€. Je to dosť veľa, ale zubár je vynikajúci, takže neľutujem zaplatiť.

tslobik
30. jan 2015

ja som platila za panoramat. rtg 14€, injekcia 15€, plomba biela závisí koľkoplôšková ale cca 30 - 45€, vytrhnutie osmičky bez šitia 35€, so šitím 48€, vybratie stehov + ošetrenie 16€. Katastrofa!

blahowoman
30. jan 2015

Ahoj. Kedze moja zubarka nema s mojou poistovnou zmluvu,tak platim vsetko v plnej vyske OMG. Teraz aktualne len preventivka ja,dcera,syn 55€ . Nastastie mam dobre zuby takze raz za rok ma 50€ nezabije a zubarka je skvela. Ale len koli nej si nechcem menit poistovnu,s nou som tiez spokojna.

iinuska
30. jan 2015

plomba 50e

brumka
30. jan 2015

Ja som u statneho za striebornu dala 20e a bola nanic,zuby dezolatnw lamali sa mi.teraz mam.sukromnu a za krasnu bielu dam od 25-50 zub. Milule som bola v sukromnwj klinike na 2 komplikovane extraxie osmiciek dvoch a dala som 400e+50e za ct. Vzdy som mala statnych a len same problemy. A vdzy som 20e doplacala. Twraz mi ich sukromnici davaju dokopy aj rtg mi robili. Prvy krat v zivote. Mam len skusenosti kto si nepriplati ak kvalita je taka

zuzinabila
30. jan 2015

nechcem nikoho urazat,ale tusim nikto sa tu nevyjdaril spravne.nastudujte si,co je rozdiel medzi statnym ,nestatnym a sukromnym:}to su tri rozdielne pojmy.dalsia vec,svokra pracovala cely zivot na sukromnej zubarskej klinike a velmi vela som sa od nej dozvedela.neverte,ze material u sukromnych je viac kvalitny ako u nestatnych.respektive,nie je to pravidlo.moze byt aj velmi dobry nestatny zubar{cize taky,co ma zmluvy s poistovnami} za dobru cenu.nastastie,mam takeho aj ja:}je zvlastne,ze v dnesnej dobe,kde sa tolko hovori o biznise vo farmacii,polemikach o ockovani a pod,naleti tolko ludi drahym zubarom....

stangb
30. jan 2015

tak ja mám rôzne skúsenosti...pred cca 10 rokmi som si našla super zubárku, nebola drahá, a robila super stačilo mi prísť na preventívku ak niečo bolo hneď ošetrila a nemala som celý rok problém, čo som veľmi ocenila, keďže som pracovala v zahraničí a na SVK som chodila raz za rok, plus nikdy som u nej nečakala dlhšie ako 10 min., mala to super zorganizované...keď som sa vrátila na SVK presťahovala som sa k mužovi do BA a rozbolel ma zub, keďže som nechcela ísť cez celú republiku k svojej tak som si dala kartu tu do BA k jednej pani doktorke, ale spokojnosť žiadna,za tri roky u nej som prišla o 3 zuby, jej postup bol asi taký, že našla kaz vyvrtala, zaplombovala, na druhý deň som tam bola znova lebo zub stale bolel, otvorila prečistila, dala liečivú vložku, o tyždeň zaplombovala, a keď som sa vrátila, že ma aj tak bolí, tak jej jediné riešenie bolo extrakcia..pritom za každý zub som počas jej liečby zaplatila dosť peňazí a nakoniec keď povedala že jedine vytrhnúť a za to 20-40 eur podľa toho aký zub tak som mala dosť..u nej anestéza 10 eur, obyčajná plomba 20 eur a vyššie, biela 30 eur a vyššie, extrakcia 20-40 eur podľa "náročnosti" ...minulý rok ma zase rozbolel zub, išla som k nej, tak vraj 8 hlboký kaz, ona 8 nerobí tak len vytrhnúť, bola som tehotná tak som súhlasila lebo lieky som brať nechcela, lenže vytrhla mi, zaplatila som 40 eur a revala od bolesti, na druhý deň som išla že niečo nie je v poriadku že ma stále veľmi bolí, náhodou tam bola iná lekárka ktorá ju zastupovala, pozrela sa a vraví ale veď vy máte hlboký kaz na 7 😕 vyvrtala, vyčistila a dala liečivú vložku, zaplatila 20 eur a mala som prísť o 3 dni, prišla som už tam bola moja, vyčistila, dala vložku a mala som prísť o ´dalšie 3 dni, zaplatila som zase 20 eur, prišla som o ďalšie 3 dni a vyčistila, zaplnila už aj kanaliky, dala plombu, a že ak by bolelo tak už jedine extrakcia, zaplatila som 55 eur a odchádzala som s tým, že keďže už dávnejšie mi tam vytrhhla 6tku, a naposledy 8, tak si už 7dmičku vytrhnúť nedám, veď mam 32 rokov a čo nebudem mať zuby?? 😕 spomenula ešte že ak by som chcela potom korunku tak vychádza cca 100 eur jedna..prišla som domov,a večer o 10tej som skončila na pohotovosti podotýkam že s mužom a malou dcérou lebo sme ju nemali kde nechať a sama som nevládala od bolesti ani žiť, tam bol veľmi zlatý mladý doktor, všetko mi vybral von, vyčistil, dal iba vatu, vraj tam mám zápal, tak sa čudoval čo za pani dr. mi to zaplombovala, a ešte bez rtg snímku kvôli mojej tehotnosti, že to si už nemám dávať,a zaplatila som 22 eur na pohotovosti.po tejto skúsenosti som oslovila moju predchádzajúcu zubárku a vrátila som sa k nej, zub mi dáva do poriadku, a ceny anesteza 5 eur, strieborna plomba 10 eur, biela od 20, extrakcia 9 eur, a korunka od 50 eur, a ešte tá v BA mi pri poslednej návšteve povedala, že sa mám prísť ešte ukázať, lebo že mám kaz aj na 5..keď som prišla k tej svojej robila mi vstupnú preventívnu prehliadku a nemala som žiadne iné kazy, keď som sa jej opýtala či na 5 nič nie je tak že nie, tak neviem či je možné aby kaz zmizol, alebo si ho len vymyslela aby zarobila ale ja som mala z tej pani dr. vždy pocit, že pri preventívkach mi nikdy nič nenašla ako keby vyčkávala kým kaz bude dobre hlboký veď na tom zarobí viac 😖 obidve zubárky sú neštátne

lasenkamilovana
8. máj 2015

ja mam sukromnu ktora nema zmluvu s poistovnou..platim vela ...za vrtanie a plombu zuba s inekciou davam okolo 90 euro...ale ked chodila som statnej a je v tom obrovsky rozdiel.nemyslim len v cene ale o pristupe lekara k pacientovi a o jeho praci ..je vidiet ze ma aj lepsie vybavenie