Koľko sa platí u MUDr. Baškovej v Bánovciach?

terkaburka
6. nov 2014

Presťahovala som sa k Trenčínu a moja ošetrujúca doktorka sa už o mňa viac nemôže starať. Preto mi odporučila MUDr. Baškovú v Bánovciach a rovno ma k nej prihlásila a objednala. Ešte som u nej ale nebola. Viete mi niekto prosím povedať, aká je, aký ma prístup a koľko sa u nich platí? Je to jednorázové alebo sa to platí každý rok? Veľká vďaka za každú informáciu.

ejmi25
6. nov 2014

Ahoj platí sa kazdy rok len za cytologicke vyšetrenie 5 e ak sa chceš objednať na hodinu 5 e inak si posedieť a neplatia nič .Je súper a mila dr ak chceš pošlem tí číslo na sestricku a opytaj sa co pptrebujes😉

syrik
6. nov 2014

Je to skvelá doktorka, s úžasným, trpezlivým prístupom. Môžem len odporúčať. Akurát čakanie V čakárni - fuuuu, na dlho, ale oplatí sa 🙂 Ak myslíme tu istú, sú tu dve Baskove.

loxa
6. nov 2014

ja napisem trocha off topic mala som ju pri porode a normalne som rozmyslala ze k nej prestupim, aj ked som z novej dubnice..ona je jedna uuzasna osoba, najludskejsi pristup, aky som kedy u lekara zazila a to mam stastie na dobrych lekarov 🙂

zuzana2012
6. nov 2014

smelo k pani doktorke je uuuzasnaaa ako aj Mudr.Baška-jej otec / myslim, ze robia v jedne ambulancii /