Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Koľko sekcií môže žena podstúpiť?

helenka520
12. jan 2013

😨

suzieqiu
12. jan 2013

tri 🙂

sasenkah
12. jan 2013

U nás asi 3 (Vid. Pariskova) napr. v USA kludne aj 4-5.

jaruska8
12. jan 2013

Tri pre smrteľníčky a štyri pre Victoriu Beckhamovú. 😀

blumka
12. jan 2013

tri

hanca82
12. jan 2013

aj ja poznam zenu co mala styri

bambibam
12. jan 2013

Koľko bude treba ,ale bežne 3x

katussamus
12. jan 2013

Ja mám za sebou 2 sekcie, dr. povedal, že sa v ránci ochrany zdravia dieťaťa a ochrany zdravia matky sa doporučuje mať maximálne 3 sekcie,ale samozrejme záleži aj od zdravotného stavu matky 🙂 Napríklad mne na základe môjho stavu nie je už doporučovaná žiadna ani tretia ☹

zuzi0911
12. jan 2013

bolo len dve.ale momentalne sa da aj viac krat pokial to dovoluje zdrav stav matky s min.odstupom 2 roky 🙂

natalii6
12. jan 2013

raz davali jeden dokumet o zivote jednej zdravotnej sestry a ta mala za sebou 4 sekcie ja ma dve ale stacilo mi 😉

kkl82
12. jan 2013

zalezi hlavne od stavu predchadzajucich jaziev, ak su zahojene a pekne zrastene, moze sa mat aj viacero sekcii, kludne aj 4-5. u niektorych zien moze hrozit ruptura uz po jednej, inym sa jazvy hoja a kludne zvladnu aj 5. tiez zalezi na casovom rozostupe jednotlivych porodov, ked sa neponahlas mat deti hned po sebe, tak si daj pokoj na 3-4 roky a nemalo by nic hrozit ani pri dalsej sekcii... vseobecne lekari hovoria o 2-3, no je to naozaj velmi individualne.

stellamaris
12. jan 2013

odporucane su max.3 sekcie.....u nas v nemecku kolko chces,mame tu setrnejsi sposob sekcie,tak pocet sekcii je jedno.....

katkarv
12. jan 2013

ja som mala Prvu sekciu v 1999r,potom riadny porod v 2001r,teraz zas sekciu v 2012r ale nik mi nevravel ze by som uz nemala mat dieta alebo ze by som nemala rodit cisarskym.Aj tak si myslim ze kolko doktorov tolko nazorov.

fedanka
12. jan 2013

ja osobne poznám dve ženy z môjho okolia, ktoré mali 4 sekcie... sú nažive a deti sú v poriadku tiež 🙂 to len lekári, robia bu bu, aby si ženy dali urobiť podväz vaječníkov a strašia ich, že deti nebudú normálne... alebo ďalšiu sekciu by ste už nemuseli prežiť...atď.

ewisam
12. jan 2013

tri bezne, ale da sa ich urobit aj viac, len je to uz velke riziko koli stavu maternice, preto sa viac ako trikrat neodporuca. Ale ak sa zadari a inak sa rodit neda, nie je co riesit....

zonjushe
12. jan 2013

to je individualne..kazda sekcia je riziko a kazdej zene sa regeneruje maternica inak..lekar pri sekcii vidi, v akom stave je maternica, preto niekedy uz pri 2. sekcii neodporuci dalsie tehotenstvo..naopak, niektore zeny maju aj 4 sekcie a v pohode..

maca_p
12. jan 2013

sa opytajte zien zidovskej alebo moslimskej kultury, tam su viacpocetne gravidity ukoncene SC samozrejmostou. @fedanka, troska skostnately nazor najmä na podviazanie vajecnikov... kazda zena rozhoduje sama za seba, cize ak jej je sterilka ponuknuta, je jej pravom ju odmietnut. a momichodom, ziadost o sterilku musi byt podana min. 30 dni pred zakrokom a ma pravo ju odmietnut aj v den vykonu 😉

zuzulica
13. jan 2013

moja teta mala 4, aj keď lekári jej už po treťom tehu neodporúčali ďalšie deti

montinka
13. jan 2013

ja mam za sebou tri.

bibbo
20. jan 2013

Aj poznam jednu zenu, ktora ma 5 sekcii. Jej manzel je lekar.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli