Koľko trvá popôrodná depresia?

2. feb 2022

Ahojte, prosím koľko trvá poporodna depresia? Maly ma 4 mesiace a ja stále neviem prečo place, nechce spávať a ja len plačem😢

blontimka
2. feb 2022

Dlho. Pomoc máš?

autor
2. feb 2022

@blontimka manžel veľmi pomaha, ale cez vikend. Takto v týždni sa rano už budím so stresom

snehulak77
2. feb 2022

Joj to je ťažká situácia. Požiadaj o pomoc. Napr maminu máš? Nech si dá manžel týždeň, dva dovolenku a nechá ta vyspať, cez noc aj cez deň. Nedostatok spánku je veľká záťaž na tvoje telo. Drzkaj sa

blontimka
2. feb 2022

Ak máš popôrodnú depresiu, je dobré aby o Tom vedel lekár. Suseda vtedy otrieskala dieťa a nezobrala ho do nemocnice napríklad.

katarinka1990
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
yollanda
2. feb 2022

Toto nie je sranda! Okamzite k psychiatrovi, kým sa niečo vážne nestane

anjelicek26
2. feb 2022

Depresia malokedy odijde sama, skor sa bez liecenia prehlbi. A utrpi velmi aj vztah s dietatom. Takze zdvihni telefon, zavolaj obvodnemu alebo na gynekologiu, kde si rodila, oni spolupracuju priamo s psychologmi/psychiatrami, vedia, kto sa na toto specializuje. Je to castejsie ako myslis a sposobene hormonalnymi zmenami po porode, vycerpanostou a pocitom "neschopnosti", ked je dieta narocne... ale treba to riesit.

autor
2. feb 2022

@snehulak77
@blontimka
@yollanda
@anjelicek26 ďakujem vam budem to riesit. Mám manžela, rodicov, nemozem povedat že nepomáhajú ale tak cele dni nie sú s nami a aj tak to je veľmi narocne. Čo som čakala, ale že až takéto stavy

blontimka
4. feb 2022

Ako pokračujes?

natalia0902
Odpoveď bola odstránená
Zobraz