Kolonoskopia pod celkovou anestéziou. Boli ste na nej?

dddanika
9. sep 2009

prosim vas,neviem mi niekdo poradit?nea niekdo skusenosti s kolonoskopiou pod celkovou anestezou?neboji sa toho,,len moj zdravotny stav nevydržal kolonoskopiu a preto ma to čaka pod aneszetou ale čo ma strašne zarazilo,,doktor anesteziolog si pita 100€ tak som z toho trošku mimo,,,lebo som na materskej.ak ma niekto skusenosti tak vas prosim o radu..dakujem

susanna02
2. júl 2010

@sofinka30 Ahoj, prepáč, že otravujem, ale stala sa mi taká vec. Mám predpísané lieky "Budenofalk" a v lekárni mi môžu zabezpečiť tento liek až v utorok. Preto zháňam niekoho, kto by mi ich mohol požičať, resp. predať, aby som na tak dlhú dobu neprerušila liečbu. Nevieš mi náhodou poradiť? Ďakujem a ešte raz sa ospravedlňujem za obťažovanie. Pekný dník.
P. S. stále sa za kolonoskopiu pod narkózou neplatí.

bibione
2. júl 2010

Nechce sa mi to tu cele citat,tak ma ospravedlnte 😵 ja som mala podstupit tiez tuto hnusnu vec a ked by som chcela pod narkozou,tak som mala platit dnes na eura 60...kedze je to nadstandartny vykon a nemusi sa robit v anesteze...kedze som nemala z toho dobry pocit a este som bola uz tehotna,tak som si radsej pretrpela zvysok mesiacov,nez by som sa na to dala 😠 co uz,ale prezila som,nastastie 😀

jankaku
11. aug 2011

Ahojte baby, neviete mi poradit v ktorej ambulancii v BA ste sa na kolonoskopii stretli s dobrym ludskym pristupom? Dakujem

ch_ika
17. máj 2012

Mě dávali CA jen do 18 let..pak už jen oblbováky.
Když mi dali oblbovačku poprvní, nezabrala mi, tak mi doktorka oznámila, že to je proto, že jsem brala léky na spaní.

nellisek
22. apr 2013

@xsuzzi ahoj chtěla bych tě poprosit, kde v Hk na gastru si byla. Mě asi také čeká kolonoskopie, a už teď mám z toho noční můru. Tak bych chtěla abych o tom trochu nevěděla aby mě taky dali nějakou oblbovačku. děkuji žaneta

xsuzzi
25. apr 2013

@nellisek Gastroenterologie na poliklinice - Miroslava Volfová 🙂

bianka1
25. apr 2013

@jankaku v ružinove super pristup 😉 odporučam

nellisek
25. apr 2013

děkuji

slnecnice
11. dec 2013

Kolonoskopia v narkoze určite u Milosrdných bratov v Bratislave..skvelá anesteziologička aj p.doktorka. Šetrné preháňadlo, aj celkový prístup k pacientovi. Poplatok 25e v pokladni pred zákrokom.

vilimovskym
3. okt 2014

Na kolonoskopii som bol pred niekoľkými mesiacmi a lekár sa ma spýtal či chcem analgosedáciu alebo nie. Pretože sa pomerne bojím, tak som sa rozhodol pre analgosedáciu a nebolo to nič hrozné. Človek je po zákroku taký nafúknutý a má taký trochu divný pocit v konečníku. Inak to ale nebolelo, len to trochu nepríjemne tlačilo. Ale dá sa to vydržať. Niekedy sa kolonoskopia dá nahradiť aj iným vyšetrením. Napísal som o tomto vyšetrení článok, ak by to niekoho zaujímalo, tak je tu - http://sk.medlicker.com/691-kolonoskopia-podrob...

axeco
11. apr 2017

Celkovu anestezu poistovna plne preplaca - potvrdila mi to Dovera. Je to plne na rozhodnuti lekara. Lenze niektori lekari si nechaju preplatit od poistovne , aj vyberu od pacienta. Zadarmo to robi gastro centrum v BB.
Ja som to vsak bezplatne absolvoval v KE v Zeleznicnej nemocnici. Referencie si precitajte
http://lekar.pluska.sk/mudr-peter-contos/hodnot...

vorkola
21. mar 2023

@jasumat prosim ta, ak sa ti da, amozes, napis mi crohnovej chorobe, ja som v ustavicnych bolestach az v zacvatoch 4 roky a pomaha mi od bolestilen Zaldiar effervessceebs plus 2lexauriny ,Dakujem

axeco
30. máj 2023

@jankaku V Kosickej Zeleznicnej nemocnici MUDr Contos

kiwi3
30. máj 2023

@axeco nie ze by sa to pytala pred 12 rokmi a na bratislavu...