Kolonoskopia v anestéze

7. aug 2020

Kto by vedel poradiť, kde v Košiciach alebi v inom meste vo vsl. kraji robia konoskopiu v anesteze. Môj lekár mi už viackrát odporúčal kolonoskopiu, ale ja mam z toho fóbiu. Viem, že niekto to to zvládol bez problémov, aj bez bolesti, ale moja mamka a sestra hrozný zážitok a kolega - chlap ako hora, robil mu to primár, jeho kamarát, ale ani mu to nedokončil pre bolesť. Teraz to súrne potrebujem, mám problémy ale nepodarilo sa mi zistiť, kde mi to urobia v narkóze.

mmmkkk
7. aug 2020

Včera bol brat v Bardejove, v NsP robí MUDr. Holtman a MUDr. Mihaľ, ambulantne sa za anestézu nepripláca, v rámci hospitalizácie okolo 130€

autor
7. aug 2020

@mmmkkk Ďakujem vám veľmi pekne, pomohla ste mi.

autor
7. aug 2020

Prosím a čakal dlho na termín, kým ho objednali?

mmmkkk
7. aug 2020

Keďže som tam pracovala a medzičasom pre ťažkosti bol ošetrený aj na urgente, termín mu dali prvý, ktorý sa uvoľnil, cca do 2-3 týždňov. Bežné čakacie doby ale budú asi dlhšie, nakoľko je dovolenkové obdobie.

zuzik307
7. aug 2020

aj v Nemocnici KE- Šaca...

hygienka
7. aug 2020

aj ja som bola v Bardejove 🙂

modrymotyl8
8. aug 2020

V ke v novej nemocnici ju robia v anestéze bud dr. Veseliny, alebo Zakuciova. Nič sa neplatí 🙂

autor
8. aug 2020

@modrymotyl8 Ďakujem. Áno, v pondelok sa pokúsim objednať, len sa obávam termínu a ci ma vobec objednajú.

modrymotyl8
8. aug 2020

No to sa musíš najprv objednať k doktorovi a tak sa s ním dohodneš... Veselíny je lepší ako Zakuciova, ludskejší .