Komplikácie a kontrola po pôrode. Čo doktor sleduje?

lubec
21. jan 2009

Mam 5 mes. po porode,este som na kontrole nebola,nemam kedy..kojim a bola som sice objednana na presnu hodinu,ale sestricka mala jaksi nacas,uprednostnila baby v cakarni,tak som sla prec....inak sa citim dobre,menzes bol raz cca 7-8 tyzdnov po porode.Odvtedy vobec.Chcem sa spytat,ake nastavaju komplikacie po porode,co dr. sleduje?Aby som nieco nezanedbala.

emjee
22. jan 2009

no tak dievca najvyssi cas tam zbehnut - prva kontrola po porode byva hned po sestonedeli a dr. kontroluje ako sa zavinula maternica

jajak
23. jan 2009

lubec, ja by som na tú kontrolu išla čo najskôr, doktor Ti povie, či je všetko v poriadku po pôrode

jahodka11
23. jan 2009

lubec, urcite chod na kontrolu...mne dr pozrela sitie, ze sa zahojilo....a pozrela ma zvnutra...cele to trvalo asi minutu, nemas sa coho bat..... 🙂 ja som sa bala a ani som poriadne nevedela, ze ma vysetruje 🙂

janka900
23. jan 2009

ahoj ja som bola na kontrole u lekara az po 6 mesiacoch po porode sestricka ma troska sfukla ale inac v pohode,

mikalove
24. jan 2009

ja som bola po 6 tyždnoch ako mi kazali 🙂 zodpovedne,ved ide o moje zdravie...

zuzana17
24. jan 2009

tak to by si mala ísť čím skôr, aby si náhodou niečo nezanedbala. Ja som bola hneď po 6 týž., dr. pozrie či je všetko tak ako má byť. K bábätku si na chvíľku niekoho zavolaj, veď veľa žien kojí 😉

ikke
24. sep 2009

jarabicka • 22. sep 2009 o 13:04
Baby chcem sa vás opýtať, brali vám stery a robili sono prsníkov na kontrole po pôrode?....

hanka274 • 22. sep 2009 o 13:09
jarabicka, skus v fore-porod /pred, pocas, po/...
mne nerobili sono a stery neviem co su...vytery?? alebo?

zuza.m • 22. sep 2009 o 13:11
mne tiež nie aj ked som tam nebola hned po 6tich tyždnoch

jasminet • 22. sep 2009 o 13:19
ja som bola 9 tyzdnov po porode a robila mi iba vag. utz, ziadne sono prsnikov ani vyter

wali • 22. sep 2009 o 13:37
ani mne nic take nerobili, akurat po vysetreni mi dr povedal, ze mam prist o pol roka klasicky na vysetrenie, ze vtedy spravi vytery

titkovamiriam • 22. sep 2009 o 17:37
nie len kontrolu po 6t. a stery potom na preventivke

lienockaa • Včera o 13:32
nie, len normalne vysetrenie po sestonedeli..cytologiu-stery z krcka a gyn sono mi robili az na preventivke, t.j. cca rok a nejaky ten mesiac po porode..sono prsnikov sa robi az po ukonceni dojcenia, co som ja este stale neukoncila, teda ho spravene nemam ani vramci preventivky..

monkap • Včera o 13:34
nie, iba vag. utz ... stery az na preventivnej ...

etnicka • Včera o 17:52
mne robila doktorka aj cytologiu + utz maternice.

iba
26. okt 2009

ja som bola az dnes a to ma maly uz 3 mesiace a v poho, hoci nic prijemne;
trosku som vsak po prehliadke spinila, tak dufam, ze je to normalne!