Kondylómy

branodominika
19. mar 2015

Moje obavy sa potrvrdili. Dnes mi doky povedal ze to co som si myslela ze su hemeroidy su vlastne kondylomy. Virus ktory sa mi drzi v tele sa prejavil teraz v tehotenstve a nikdy sa ho nezbavim. Prenasam si to holenim. Behom mesiaca sa mi spravili a NIKDY v zivote som nic podobne nemala. Muz taktiez nic nema. Budem chodit kazdy druhy den na osetrenie nejakou kyselinkou aby sme sa do porodu zbavili co najvacsieho mnozstva. Ak sa nic nezmeni, na porodnici budu musiet prehodnotit sposob akym budem rodit. Ci prirodzene alebo sekciou... Cele zle.... Mate niektora podobny problem? Som dost z toho smutna...
Dakujem za akukolvek odpoved ☹

evitka83
19. mar 2015

@branodominika kondylomy sposobuje hpv virusy a ma ho cca 80 % zien po zacati sexualneho zivota. Ja som tiez chodila na osetrenie a plus som dostala este nejaky krem na doma, za mesiac to bolo fuc, ale nebola som vtedy tehu. Bolo to pred 12timi rokmi a odvtedy nikdy nic. Ale liecit sa musi aj partner.

miasun
19. mar 2015

@branodominika mne sa to tiez ukazalo v tehotenstve, Lekar mi jednoznacne povedal ze prirodzeny porod nepripada do uvahy, lebo dietatko by to pri porode mohlo schytat do dychacich ciest a pre take male babo to moze byt smrtelne....takze som mala naplanovanu seciu, vsetko prebehlo bez problemov a po porode mi akosi same z povrchu zmizli i ked ten spominany HPV virus mam uz stale v sebe. ale nic hroooze to nebolo. mala som sekciu, a vsetko je OK:

branodominika
autor
19. mar 2015

Dakujem vam maminy

kikul21
20. sep 2017

@branodominika ahoj 🙂 kondylomy ti odpadli po natierani kyselinou ? 🙂

branodominika
autor
28. sep 2017

@kikul21 no ani nie. Dost sa mi to rozleptalo po kyseline a mala som trosku problemy. Ale dostala som sa k jednemu kremu neviem presne nazov ale bolo to na A, obsahovalo to male vrecuska s mastickou ktorou som si ich potierala a pekne skoro vsetky vymizli za kratky cas.

nikinikol
27. sep 2018

@branodominika viem, ze diskusia je rok stara, ale nevies mi povedat, co to bol za krem?

minnonnka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
peterzit
27. sep 2018

@branodominika ahoj s kondylomami som bojovala 8mesiacov. Bola mi nasadená každá možna liečba som už v tejto problematike profík. Podofilotoxin čo ti budú dávať je naucinnejsia liečba aj keď by som to v tehotenstve neaplikivala. Buď dusík alebo nič a pôrod sekciou. Chce to čas, nezufat a necakat výsledky hneď. Mne veľmi pomohlo upratať si psychiku a potom výživové doplnky. Tie si myslím môžeš po porade s lekárom užívať aj v tehotenstve. Pokial chces viac info tak mi nápis do správy

peterzit
27. sep 2018

@nikinikol Aldara, Wartec, Veregen...dávajú aj antivirotika... užívala som všetko 😂😂😂😂 viem porovnať výsledky 😂😂😂