Môže užívanie konopného proteínu spôsobovať žalúdočné problémy?

banan313
16. sep 2019

Dobrý deň môj problém je ten že asi pred polmesiacom mi diagnostikovali kvasinky na dvanástorniku a zápal žalúdka + nejaké batérie ešte všelijaké na žalúdku atď neviem ich názvy bral som veľa ATB a potom na kvasinky tabletky .... To som dobrál a teraz je mi už lepšie no pridal som tuto diskusiu preto lebo chcem sa opýtať na jednu vec mám 16 rokov a som športovec venujem sa fitku od 15 z trénerom a samozrejme bral som aj protein a teraz chcem zasa začať no doktorka mi povedala že nemám nič také brať že to proste neviem čo že to proste robí zle môjmu organizmu že som na to mladý no cvičenia sa nemôžem vzdať pretože to už je môj život toho sa nevzdám neviem si bez toho predstaviť život no a keďže mám alergiu na kravské mlieko ťažko mám to z potravou a naveranim tak bral som protein chcem sa spýtať že či mi môže uškodiť konopný proteín na zaludok atd a keď si ho budem dávať len 1x do dňa a to len po tréningu a že či to mohli spôsobiť proetiny tie problémy tráviace ďakujem

sisa_s
16. sep 2019

no cvicenie je tvoj zivot, len aby si ho aj mal vobec nejaky ako tak kvalitny, ked si pochrames travenie 🙂 ak raz doktorka povedala, ze nie, tak nie 🙂 a ver tomu, ze nechces mat opakovane zapaly zaludka, neskor problemy s crevami a napriklad aj vyvod creva von z brusnej dutiny 🙂 teraz si mlady a mozno si nedas povedat, ale ani doktorka, ani ja ti zle nechceme urcite, no mozno, ked budes starsi, tak by si to lutoval 🙂 cvic prirodzene, bez proteinov, kvalitna strava, maso

sisa_s
16. sep 2019

pripadne, ak uz hladas alternativy, chod za naozaj dobrym sportovym lekarom 🙂 ma titul z mediciny, takze vie poradit aj ohladom zdr.problemov, aj ohladom proteinov, ak by si sa ich nechcel vzdat

prevenar
16. sep 2019

@banan313 konopny protein je uzasna vec a s mliecnym proteinom samozrejme nema nic spolocneho, kedze konopny je rastlinny / vegansky produkt. kludne mozes uzivat .

banan313
autor
17. sep 2019

Neviem no tak urobím to tak... Cvičiť bez proteínov mi nemôže ublížiť nie ?? Tak budem cvičiť prirodzené také pol roka kým sa mi ten zápal celkom nevyzdravy a potom porozmýšľam ale nerywkujem radšej sa najem ďakujem .