Bolí ma v podbrušku. Sú to už kontrakcie?

mirka0703
1. jan 2012

Mohol by mi niekto poradit si pri zacinajucich kontrakciach citit vzdy bolest v krizoch?...vcera mi zacala odchadzat hlienova zatka a dnes od cca 15tej mam kontrakcie, priblizne kazdych 10-15 min ale bolest je len ako pri menstruacii v podbrusku a trva asi 1min... len neviem ci su to uz ozajstne kontrakcie a treba ist do nemocnice kedze v krizoch ma boli len trosku...

machiabeli
1. jan 2012

manzelka nemala ziadne bolesti v krizoch. odisla jej voda a skor mala tlaky na konecnik ako na stolicu

piacere
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
len_henus
1. jan 2012

Ahoj 🙂 Ja som mala kontrakcie tiež každých cca 10 minút a tiež bolesť v podbrušku, ktorá trvala asi 1 minútu ... Bolesti v krížoch som nemala vôbec... Bolesti som mala od pol 3 v noci a o 7mej som dorazila do nemocnice a už som bola otvorená na 7cm 😀 🙂 Tak šup šup do nemocnice a už sa len tešiť, že zachvílu budeš svoje bábätko držať v náručí 😉 🙂

adka0029
1. jan 2012

Ahoj, moje kontrakcie vyzerali presne ako menstruacna bolest, postupne sa bolest stupnovala. Bola som prvorodicka, takze od ich nastpu po porod trvali viac ako 12 hodin. Drzim palce, neboj vsetko zvladnes, pokial ti neodtiekla voda, pekne doma v vklude pockaj kym nebudes pocitovat bolest - kontrakcie aspon kazdych 5-10 minut a potom sup ho do nemocky 😉

gubcikova
1. jan 2012

@mirka0703 šup do nemocnice.ak to ešte neprešlo.mne začali kontrakcie v noci.bolesť v podbrušku-pichanie-bodanie a mala som to každé 2 min.sme šli do nemocnice a povedali,že to nie su kontrakcie.prišli sme 4:15 a malá 11:40 bola na svete

karinnka
1. jan 2012

MNe pri prvom porode zacali kontrakcie takto ako Tebe a porod bol cca o 12hod 🙂

janulkan
1. jan 2012

mna krize neboleli vobec, ani pri kontrakciach...ked si si nie ista, daj si horucu sprchu alebo vanu, u mna to zabralo a kontrakcie boli zrazu pravidelne kazdych 5 min ale slabsie a kratke (nejakych 10-30s iba), cakala som este 4h doma a potom ked uz som nemohla ani sediet pri kontrakcii som sla do porodnice, otvorena len na 2-3 prsty 😀 urcite to rozpoznas ked nastane cas ist 🙂 vela stastia a co najmenej bolesti

heln
1. jan 2012

áno, sú to kontrakcie, ale ja som napríklad mala kontrakcie každý večer týždeň pred pôrodom, keď sú len ako menštruácia, tak je to len začiatok, keď si povieš, že to bolí ako riadna menštruácia, tak to už v podstate rodíš 🙂
mňa kríže neboleli, keď to bude každých 5 - 7 minút, tak určite choď, uváž podľa toho ako sa cítiš, v podstate už tak či tak začínaš rodiť.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre