Výdaj cez okienko v čase koronavírusu.

emi_emi159
8. apr 2020

Ahojte, prosím vás viete mi poradiť ako je to teraz s výdajom “cez okienko”? Moja známa ma cukraren v Banskej Bystrici a keďže to neni reštaurácia ale cukraren tak nevie či môže mat otvorené alebo nie. Môžu si chodiť ľudia pre koláče cez okienko? A zobrať si kavu zo sebou? Ak tu je niekoho napríklad z hygieny alebo proste ak len viete na toto odpovedať tak budem vďačná. Aj keď áno tak mám pocit že po dnešnom počte nakazených (101) budú opatrenia len prísnejšie a hlavne po veľkej noci. Ďakujem vopred. Pekný večer ešte.

lenuliatko84
8. apr 2020

Veď nech si zavola na hygienu a uvidi.ma MK je velmi vela ,,odbornicok na slovo vzatych,,

sara07
8. apr 2020

najlepšie nech zavolá na hygienu
podla mna na objednávku a cez okienko by to šlo ale lepšie ked to bude mat od hygieny potvrdene

korunka1
8. apr 2020

@emi_emi159 a doteraz mala otvorene? Ak nie,tak co riesi. Nemam pocit,že sa vydaj cez okienko alebo donaška vztahovala cukrarne

deedol
8. apr 2020

hm, neviem, ale u nas na sidlisku ma cukraren/zmrzlinaren takto otvorene.

heln
9. apr 2020

Nech si pogúgli podniky na okolí a nech sa ich spýta. Na fb mi stále vyskočí že nejaká cukráreň, alebo bistro robí objednávky s vyzdvihnutím, alebo rozvozom.

kiki68
9. apr 2020

Co viem tak donaska funguje aj pre cukrarne, ved ludia pomru na hypoglykemiu zachvilku 😂

dollyzv
9. apr 2020

V Kauflande u nás je mini cukráreň,len zapaskovali tam kde si ľudia mohli ísť sadnúť a normálne koláče predávajú..síce v skrátenom režime,ale to je na nich..podľa mňa by s tým nemal byť problem

eliska13
10. apr 2020

@emi_emi159 u nás takto funguje cukráreň aj kávu si berieš so sebou.Zmrzlina tiež.Na jazere bufet takto vydáva pečené ryby, klobásu a berieš si to domov