Koronavirus - poďme debatovať o budúcnosti

25. aug 2020

Ahojte . Viem že vačšinou z nás asi už tato téma lezie krkom , ale komu sa chce poďme debatovať . To že covid tu už bude navždy je nám všetkým jasne , ale veríte že sa život ( aj keby to malo byt o pár rokov ) vráti do starých koľaji a bude covid vnímaný ako bežná viróza ? Napr či aa raz prestanú nosiť masky alebo už budi navždy našou súčasťou ? Či už na letiskách alebo v obchodoch atd . Alo vidíte budúcnost po covid pandemii vy ?

poopsie
27. aug 2020

@tslobik som z toho tak pod tlakom, v strese, že zachvilu mi niekde vybehne hrča

tslobik
27. aug 2020

@poopsie Oni musia dobre vedieť, aký to má dopad, aj psychický. Mne to príde, že to už robia všetko cielene.

poopsie
27. aug 2020

@tslobik aj ja si myslim, a smutné je že v Česku na to už prišli, ale tu si má potrebu niekto stále honiť nad štatistikami

akinom0077
29. aug 2020

@tslobik urcite.. ja nech som sa akokolvek snazila bola som fakt uz s nervami mimo lebo som potrebovala vycestovat... teraz auguste opat narobili taky stres pred novou tlacovkou ze som bola hoto

lussinda2
29. aug 2020

Rakusku kancelar Kurz dnes povedal, ze buduci rok v lete uz bude opat vsetko v poriadku tak, ako po minule roky 😁 takze nie vobec to nieje pripravene