Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kozmetika Elysson - skúsenosti

kajcinka
3. nov 2015

niekto skúsenosti s touto kozmetikou ? 🙂 ďakujem

marcela91
29. nov 2015

@kajcinka pouzivam od jula a neviem si vynachvalit. Mam celu sadu.

kajcinka
autor
29. nov 2015

Máš aj tie prípravky na akné? 🙂
Ak áno ,pomohli?
Ja skúšam asi už 2-3 týždeň

marcela91
29. nov 2015

@kajcinka mam skoro 40 rokov, problem s akne odjakziva a uz aj s vraskami, povadnutou sivou pletou. Roky som skusala rozne znacky, asi vsetko z lekarne aj tie znackovejsie kremy, aj prirodne z drogerie, ale som stastna, ze Elysson mi sadol a uz nehladam nic ine. Pouzivam serum na akne, aj Bobason na lokalne vyrazky, ale to uz len malokedy, lebo plet mam ako uz roky nie, mam aj odlicovaci olej, pletovu vodu a krem normalny na vrasky , co si davam po sere a aj krem na ruky. Mne sa plet zacala lepsit okamzite po pouzivani, po dovolenke v lete pri mori, co som mala mat krasnu tvar od mora som prisla samy vred, poslala tej pani Hubovej foto a ona mi hned volala a doporucila /vsetko.../, ale nelutujem penazi, naozaj tie kremy vydrzia dlhsie ako 4 mesiace, kadzy jeden aj serum.
Ozaj, teraz som si v predstihu objednala dalsie serum na akne a pritom som este mala na dne to stare, co som prave minula. Cize mam mesiace, aby som minula to nove /uz mesiac ho mam v policke/. Ak by si mala zaujem, polku viem odliat s odmerkou /lebo nestihnem to minut do 3 mesiacov a nerada by som ho vyhodila potom, ked nestihnem minut. Treba to miunut do konca februara 2016.

alaguema
29. nov 2015

@kajcinka nemám síce akné, ale citlivú, zrelú pleť, mala som sérum a krém a super. Môžem len odporúčať, aj keď je trochu drahšia.

marcela91
29. nov 2015

@alaguema ved ta cena aj mna odradzala cele mesiace, tiez som sa o tej kozmetike dozvedela na jednej diskusii na inej stranke, ale ta cena.... Lenze potom som si uvedomila, ze nejaky krem Vichy za 30-40 eur mi vydrzi mesiac aj nieco a tieto vydrzia viac ako 4 mes. , aj ked ich treba do 4 mes. minut lebo neobsahuju konzervanty. Tak som zistila pouzivanim, ze napriek pociatocnej vysokej cene nakoniec este usetrim, ked som si to rozratala na mesiace... Treba skusit kupit postupne, ak sa neda naraz. Tiez som neverila, zeby olejove pripravky prospievali proti akne a pravda ze, je etericke oleje maju cosi do seba naozaj... 🙂

alaguema
29. nov 2015

@marcela91 určite áno. Ja sa už dlho snažím používať len oleje a maslá a ono tá pani z Elysson to predsa len vie namiešať v tej ideálnej forme. Napr. používam aj len čisté oleje ako pupalkový a malinový od soaphorie a kokosový olej, ale predsa len keď ona urobí emulziu s pridaním kvetových hydrolátov, tak je to iné. Za mňa super, super, super...akurát, že mne osobne to sérum vydržalo dva mesiace, nie tri, ale aj tak znova objednám.

kajcinka
autor
29. nov 2015

No ja mam odlicovaci olej a serum na akne no a mam to tak,ze sa mi akne zahoji a vydrzi to tak tyzden a zasa sa vyhodinnove a mam tu tvar fakt hroznu to som ani v puberte nemala akne a teraz mam ja to nechapem tak som zvedava ako ci mi zmizne akne ci ako? Este nechavam tomu cas ved to nemam ani mesiac no tal som zvedava..neviem ci je to tak ,ze najskor vide vsetko na povrchba polieco sa to no uvidim ...

marcela91
30. nov 2015

@alaguema ked ja si davam to serum par kvapiek a nato este krem ktory je tiez mastny, tak si toho sera nemusim davat tolko, teda vydri mi to na 4 mes.

marcela91
30. nov 2015

@kajcinka mne ta pani Hubova vravela, ze ak to nezaberie, treba ist k lekarke, ze casto maju zakaznicky najdeneho helikobaktera a z toho maju to akne, preto ta kozmetika nestaci. Mozu to sposobovat aj rozne potravinove alergie a intolerancie, to vie tiez narobit aj na kozi problemy a akne, ak uz je puberta davno prec, nema dovod byt z coho akne, hormonami to istotne nebude, treba patrat, mne to chvalabohu zabralo odkedy to pouzivam , necitim sa ako prestarnuta pubertacka so samymi vredmi 😀

mbta
13. júl 2019

@marcela91 je to pravda,mala som tiez hroznu plet,potom mi zistili helicobaktera,brala som troj atb,a odtvedy pokoooj..no treba si toodsledobat este v strave,mne sa vzdy robili vyrazky z paradajok,a pikantneho jedla,ked som davala pozor,nemala som ziadne

Tu začni písať odpoveď...

Odošli