Kozmetika na problematickú pleť

eminka7
14. aug 2013

Aku kozmetiku pouzivate? potrebujem cosi na moju plet, kt. je stale s akne aj ked som uz par rokov po puberte 😒 pravidelne chodim ku kozmeticke ( niekedy lepsie,niekedy nebadam vysledky ☹ ),ale inak nic moc. Jednoducho s tym budem bojovat zrejme cely zivot,ale tak chcem si aspon zadovazit nejaky dobry krem a make-up na takyto typ pleti. Vyskusala som uz aj lacnejsie verzie,aj drahsie (napr. Bioderma= strata penazi a to doslova ), rozmyslam nad niecim z AVonu/Oriflamu...sama neviem do coho ist tentoraz... celkom sa mi paci kozmetika Alverde v dm-ke, mate ju niektora? Dikes za rady a tipy 😉

lucka22771
17. aug 2017

@zuzulina11 Ďakujem za super príspevok 🙂 Dnes mi došiel balíček s výrobkami a hneď som to teraz skúšala aplikovať podľa vášho postupu, som zvedava na výsledok, ale výrobki krásne voňajú a ozaj mám z nich dobrý pocit 🙂 dúfam,že mne pomôžu rovnako ako Vám 👍🙂

ruzenka65
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ivanatim
10. feb 2019

@14monika03 😀😅😅😀 dobra reklama 🙂

damoska
28. mar 2019
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

čo nejaka bio kozmetika? Neskšala si to? Vyzera to, že ti klasicke kremy nevyhovuju, tak skus ist cestou bio kozmetiky a hlavne vyskušaj aj bio dekorativnu kozmetiku. Predsa len, nejaky make up, alebo BB, resp.CC krem maš na tvari cely den, tak vyber niečo kvalitne

varges111
5. apr 2020

@zuzulina11 zdravím prosím Vás neviem nájsť na tej stránke tie sera ani šalviu ani to druhé

tinusqua2015
15. apr 2020

Ahojte chcela by som sa spytat mam dost problemovu plet stale sa mi robia vyrazky a tiez aj poriky mam na pleti. Moja plet je velmi zmiesany typ rada by som si nechala poradit od niekoho kto by mi vedel pomoct.Obcas sa mi plet aj zcervenie. Ďakujem za kazdu odpoved.

ponyevka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ninah1486
2. nov 2021

davaj si pozor aky cistiaci gel na nu pouzivas

beahavala
5. nov 2021

na problematickú pleť budeš musieť asi trošku viac toho vyskúšať...kým nájdeš niečo čo ti fakt bude sedieť

ninah1486
1. dec 2021

ja mam velmi dobru skusenost s kozmetikou iuvenio

kika_flower
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
miroslava_vancova1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mata1278
25. dec 2022

@zuzulina11 dobrý deň z akej stránky ste objednávali výrobky na akne ?