Kozmetika Pupa Milano - skúsenosti

zgurkaa
4. máj 2014

Ahojte, mate skusenosti s kozmetikou Pupa Milano? Ak ano poprosim o plusy a minusy tejto kozmetiky. Vcera som si vyhliadla tekuti puder Active Light-Oil free-SPF 10, mate ho niektorá? Aký je? Ale tiež ma zaujimaju aj ostatné produkty tejto znacky. Dakujem za vase prispevky.

sarinka123
4. máj 2014

Mam ocne tiene a som velmi spokojna. Ine zatial od nich
Nemam. Vyskusam raz makeup. Mate skusenosti z makeupom ?

sues
4. máj 2014

Ja mam "licka" maju pekne farby, su tam nakombinovane 4 dve normalne a dve s leskom, ale spokojna bohvie ako nie som. Velmi sa "prasia" musim si ich naniest vo viacerych vrstvach aby ich bolo vobec vidiet. Predtym som mala obycajne od miss sporty a veru boli lepsie☹ a stali podstatne menej.

zgurkaa
autor
5. máj 2014

@sarinka123 ten makeup zaujima aj mna 😵 😉

dablik82
5. máj 2014

@zgurkaa Ja mám od nich špirály, tie sú super. Čo sa lakov na nechty týka (mala som asi 5), na tú cenu sú nič moc. Mne nedržia. Mám aj lak s gélovým efektom, a tiež dlho nevydrží. A dlhšie schnú ak si dám dve vrstvy. A to môžem povedať, že mne na nechtoch držia aj neznačkové laky.
Mám aj tiene, sú super. Ceruzky na oči - super. Lesk na pery - super. Ani som si neuvedomila že mám toho od nich toľko 😀
Čo sa makeupu týka... Skúsenosť nemám. Ale keď som sa pýtala predavačky, či sa nedá kúpiť vzorka, povedala mi, nech si donesiem nejakú nádobku a tam mi trošku "odleje". Ale ešte som nebola. Oni vzorky v predaji nemajú.
Mám ešte primer pod make up od Pupy, ale ten ma sklamal. Mám ten priesvitný. Od Loreal je určite lepší. A dokonca som ho používala aj bez makeupu. Aby som sa neleskla.

zgurkaa
autor
7. máj 2014

@dablik82 diky za odpved 😉

chanel5
7. máj 2014

Ahoj, ja pouzivam od Pupy Ultra smoothing foundation a som spokojna kupila som si uz druhy krat. Niak extra nekryje ale ja skor potrebujem na zjednotenie pleti a krasne voni🙂

chanel5
7. máj 2014

a laky na nechtymne vydrzi cca 2-3 dni, dost rychlo zhustnu a potom sa tazsie pouzivaju ale kupujem si kvoli 2 oblubenym farbam 🙂

kiki68
7. máj 2014

mam od nich kadeco a ok 😉 taka stredna kvalita, ruze su paradne, drzia pekne.

miminnka
7. máj 2014

odporúčam rúže-používam iba Pupa, špirálu, aj tiene na oči 🙂

zgurkaa
autor
7. máj 2014

@miminnka
@kiki68
@chanel5 diky moc sa rady 😉

zgurkaa
autor
9. máj 2014

@kiki68 mas aj make up?

kiki68
13. máj 2014

@zgurkaa mam, ako krasne to kryje, ale dost vysusuje na moj vkus,takze make-up ostava shiseido ako nepokoreny vitaz 🙂 ten make up som si nechala na telo, tam kde mam popraskane zilky na nohach dam henten make up a ten shiny krem, to co predavaju vo victorias secret tu srandu.

zgurkaa
autor
18. máj 2014

@kiki68 A aky odtien mas od PUPY a prosim napis mi aky makeup pouzivas od shiseido. Diky

kiki68
18. máj 2014

coho myslis odtien ruzu? ruze mam viacere vratane takeho uplne tmavofialoveho, cerveny mam tiez, nejaku perlet, dalej nejake lesky, potom ten kit s tienmi a leskami na pery, make up od nich, taky ten tuhsia konzistencia a najbledsi odtien, shiseido mam tiez ten najbledsi odtien co maju, make up je kremovy v takom ciernom baleni,da sa k tomu dokupit balenie so zrkadielkom,aby to bolo viac fancy. Pod ten kremovy pouzivam este krem od nich. Ten krem viem,ze ma nejake zlozky materskej kasicky alebo niecoho takeho vcelieho. Je to doslova balzam na plet.

zgurkaa
autor
1. júl 2014

@kiki68 nevies mi sem hodit fotku toho make-upu a hlavne kremu? Dakujem.

namornicka
1. júl 2014

Tie špirály sú v akej cenovej kategórii? Práve sa chystám kúpiť si novú a skúsim od Pupy, zatiaľ som ešte nemala. Ináč na špirály mám nervy, ešte som nenašla takú s ktorou by som bola úplne spokojná, skoro všetky sa mi rozmažú pod očami.

romisami
1. júl 2014

ja mam spiralu a nie som s nou spokojna, a lak na nechty sa mi hned odlupoval, mamina mala od nich ruz a takisto nebola spokojna.... ocakavala som viac od nich

kiki68
1. júl 2014

@zgurkaa kdesi to vyhrabem a odfotim 😉

zgurkaa
autor
1. júl 2014

@namornicka ja od nich nemam zatial spiralu, len make-up, laky, tekutu ocnu linku, bazu pod make-up ta je uplne ze fantasticka a ceruzky na oci tie su tiez super. Ja pouzivam spiralu od Bourjouis Volume glamour max, zatial naj aku som vyskusala a to som skusila aj drahsie znacky 🙂

zgurkaa
autor
1. júl 2014

@kiki68 dakujem budem vdacna, mam doma dve vzorky a jedna je celkom dobra tak som bola zvedava, ci je to ta, ktora aj vam sadla. Vdaka 😉

zgurkaa
autor
1. júl 2014

@romisami mne laky vydrzia 2-3 dni viac nie. Zatial som nemala lak co by vydrzal dlhsie 😒

namornicka
2. júl 2014

@zgurkaa Ďakujem za typ, vyskúšam, tá kefka vyzerá tak neštandardne, ale asi dobre oddeľuje riasy. Značku Bourjois tuším dostať v Tescu, že? Pre mňa lak čo vydrží dlhšie je zatiaľ značka OPI (www.opi.sk), sú síce drahé a na sk ich nedostať, iba cez internet. No a druhá vec je dať si spodný lak, na to normálny lak a navrch top coat, takto urobená manikúra vydrží o pár dní viac, aspoň mne. Tie nadlaky a podlaky sú dobré od Sally Hansen (z DM).

zgurkaa
autor
2. júl 2014

@namornicka Neviem ci maju v Tescu, ja byvam pri hraniciach s HU a kupovala som v Muller Drogerie, ale vo fann parfumerii maju urcite 😉

twinflame
2. júl 2014

@zgurkaa dobré a kvalitné sú laky od Rimmel 60 seconds. Vydržia dlhšie ako 2-3 dni. Aspoň mne sa osvedčili a stoja do 2 EUR.

twinflame
2. júl 2014

@zgurkaa ja som mala PUPA špirálu a nebola som spokojná, na očiach sa drobila a výsledkom boli čierne šmuhy pod očami počas dňa. Okrem toho som mala PUPA lesk na pery, ktorý bol na ústach celkom fajn ale rovnako ako špirála sa mi rozpadol. Keď som ho otvárala, vrchný kryt sa odlepil od tej časti, ktorou sa natierajú ústa. Rovnako dopadla aj špirála, ten istý problém. Odvtedy sa tejto kozmetike vyhýbam. Mne nepríde kvalitná.

zgurkaa
autor
2. júl 2014

@twinflame diky za nazor, ruz a spiralu teda nebudem kupovat 😀 Nemala si inak krem Super Moisturizing Cream (Multifunkčný krém na dosiahnutie hebkosti) 350ml? Ja som dostala vzorku a zda sa mi vcelku dobry. len by som chcela vediet cenu......

zuzullik1001
2. júl 2014

Ja kupujem odtiaľ make-up uz dva roky a som maximálne spokojná ;)

zgurkaa
autor
2. júl 2014

@zuzullik1001 A ktory ak sa mozem spytat?

zgurkaa
autor
2. júl 2014

@zuzullik1001 ja mam tento ale zial nesadol mi odtien, teraz planujem kupit bledsi, inak krasne vonia

zuzullik1001
2. júl 2014

@zgurkaa presne tento .. Cislo 11 🙂