Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kožný problém - výrastok na chrbte.

Zdravie a choroby (A - Z)
paulushka2793
25. mar 2020

Dobrý večer, chcela by som sa informovať čo môže byť toto za vyrástok na chrbte. Zväčšuje sa a je to dosť vypukle, sem tam okolo toho svrbí, znamienko to podľa mňa nieje mam ich veľmi veľa na tele a nikdy som nezaznamenala takýto začiatok nového znamienka. Viete mi prosím poradiť?

jajka71
25. mar 2020

Skuste im napisat a ked sa to ukludni ukazat koznemu, mojim surodencom odstranili vela ja som si dala odstranit podozrive a z krku aby som si ho nedopatrenim nezosktiabla nakolko sa odieralo o retiazku ci putko tasiek a mala som 2 malicke deti... treba napisat, lebo pokial viem nema co svrbiet znamienko, zrejme je tam nejaky zapal alebo reakcia nejaka na nieco (strava, krem..nieco sa v tele deje), lebo koza reaguje (sa povie sa vyhadzal, scervenala koza...)

aktak444
26. mar 2020

@paulushka2793 mne také znamienko narástlo a rástlo veľmi rýchlo. Kožná mi vravela že to nie je ten typ zhubných znamienok. Ale šla som k chirurgovi a ten mi ho odstránil.

paulushka2793
autor
26. mar 2020

@jajka71 ďakujem 😉

paulushka2793
autor
26. mar 2020

@aktak444 vyhľadám teda radšej kožného, ďakujem

jajka71
26. mar 2020

@paulushka2793 nemusi ist o zhubny nador, mozu vsak tam byt procesy, ktore odhalia ine problemy lebo koza je "len" reakcia a druha vec zaskrabnutim mozu prist dalsie problemy o posobeni slnka v lete nehovoriac...

hivanik
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hivanik
26. mar 2020
dextella14
26. mar 2020

Moze byt hemangiom alebo pyogenny granulom, treba kozne vysetrenie kde doktor vysetri dermatoskopom
Dr

Tu začni písať odpoveď...

Odošli

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre