Krátkotrvajúca pravidelná menštruácia

enelpe
8. apr 2019

Dobrý deň, mávam pravidelnú menštruáciu každých 28 dní. Trvá 4-5 dní. Prvé dva dni mávam vždy veľké bolesti v podbrušku, hlavne v pravej časti a tak isto aj v dolnej časti chrbátu. Posledných pár mesiacov som si všimla, že mi niekedy menštruácia meškala aj 3 dni, alebo prišla o 2 dni skôr. Tento mesiac som dostala menštruáciu o 2 dni neskôr. Trvala len 2 dni s tým, že som mala klasické bolesti ako zvyčajne. Po dvoch dňoch už som mala len slabé špinenie. Robila som si tehotenský test, no výsledok bol negatívny. Niečo podobné sa mi ešte nestalo, preto sa chcem opýtať čím to môže byť?

sapetka
8. apr 2019

@enelpe cysta,myom treba ist ku gyn

nat01
9. apr 2019

Mne sa to tiež pár krát stalo. Vysvetlila som si to tak že som bola prechladnutá.. mala som všetko v poriadku a ešte k tomu som na prvú šupu otehotnela 😂

nat01
9. apr 2019

ale pre istotu zájdi doktorke 🙂

tanikka
9. apr 2019

ak máš obavy, tak zájdi k doktorovi ale niekedy je úplne normálne, že menštruácia mešká a že je slabšia. ale fakt ak máš čas, behni ku gynekológovi a povedz mu o tom.

miimss
9. apr 2019

@enelpe pravdepodobne sa ti iba zmenil resp. mení cyklus... Tak ako sa mení telo 🙂 ja som mávala tak 7 dnovu.... A postupne sa skracovala. Teraz mam 2,5 dňa potom už len špinim. A všetko mam v poriadku chodím každý rok na preventívnu a keď som to povedala gynekológovi spravil mi hormonálny profil všetko OK. Takže prirodzene sa to mení. 🙂